Surface Book i Surface Pro 4 w konfiguracjach z Core i7 i dyskiem 1TB

Surface Book i Surface Pro 4 w konfiguracjach z Core i7 i dyskiem 1TB

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
22:25
22.01.2016
0 komentarzy
3039 wyświetleń

Gdy w ubiegłym roku Microsoft zaprezentował Surface Book i Surface Pro 4, wspominał także o ich ultra-wysokich konfiguracjach. Urządzenia można wyposażyć w układ Intel Core i7 (Skylake), 16 GB pamięci RAM i dysk o pojemności 1 TB. Musiały upłynąć prawie cztery miesiące, nim na wybrane rynki trafiły najmocniejsze wersje nowych urządzeń Surface. Pojawiła się także nowa edycja pióra dotykowego Surface Pen.

Tablet i notebook są już dostępne w najwyższych konfiguracjach na terenie USA i Kanady. 1TB Surface Book został wyceniony na 3 199 dolarów (ok. 13 205 zł). Obecnie można go kupić tylko online w Sklepie Microsoft lub u innych wybranych sprzedawców. 1TB Surface Pro 4 może zostać skonfigurowany na stronie Microsoft Store, lecz równie dobrze można go kupić w normalnych sklepach firmowych i u wybranych sprzedawców zewnętrznych. Cena przy owej konfiguracji wynosi 2 699 dolarów (ok. 11 140 zł).

Surface

Dziś do sprzedaży trafiła również złota edycja Surface Pen. Pióro spodoba się szczególnie tym, którym do gustu nie przypadły wersje czarna, srebrna i ciemnoniebieska. Jego cena w amerykańskim Sklepie Microsoft wynosi 59,99 dolarów (ok. 248 zł). Niebawem pióro trafi też do Kanady, Danii, Finlandii, Włoch, Norwegii, Polski, Portugalii, Hiszpanii i Szwecji. Surface Pen jest kompatybilny z Surface 3, Surface Pro 3, Surface Pro 4 i Surface Book.

Surface

Microsoft wprowadził już na rynek najmocniejsze konfiguracje nowej generacji Surface, tymczasem niektóre związane z nimi problemy wciąż nie zostały rozwiązane. Kilka tygodni temu użytkownicy zgłaszali problemy ze sterownikiem Intel Display Driver czy z samoczynnym przechodzeniem urządzenia w tryb uśpienia. Microsoft przeprosił za niedogodności, lecz do tej pory nie wypuścił jeszcze odpowiednich poprawek.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/1tb-core-i7-surface-book-and-surface-pro-4-now-on-sale-along-with-new-gold-surface-pen

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

Skomentuj

Autor