Sticky Notes z nowymi ustawieniami rozmiarów czcionki i menu kolorów

Sticky Notes z nowymi ustawieniami rozmiarów czcionki i menu kolorów

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
23:50
21.02.2018
0 komentarzy
2673 wyświetlenia

Sticky Notes, czyli prosta aplikacja Microsoftu pozwalająca przypinać karteczki z notatkami wprost na pulpitach naszych komputerów, otrzymała właśnie aktualizację do wersji 2.1.10.0. Dzięki niej łatwiej będzie zmienić kolor tła, a za pomocą wygodnego suwaka można będzie zmienić rozmiar zanotowanego tekstu. Aplikacja dołączyła ponadto oficjalnie do Preview Program, co uczyni jej aktualizacje niezależnymi od pierścieni Windows Insider.

Sticky Notes

Aktualizacja do wersji 2.1.10.0 udostępniona została tylko Insiderom z pierścienia Fast i gałęzi RS4, niemniej jednak w naszej instancji systemu (build 17101) zmiany nie są jeszcze widoczne. Tak czy inaczej wiemy już, co w aplikacji się zmieniło.

  • Zmiana koloru notki jest jeszcze łatwiejsza dzięki nowemu menu wyboru koloru i nowej ikonie ustawień.
  • Nowa, poprawiona ikona aplikacji.
  • Wsparcie dla Preview Program.
  • Poprawki błędów i inne poprawki.

Na liście zmian zabrakło jednak chyba najważniejszego - nowego suwaka dostosowującego rozmiar czcionki. Jest on widoczny w okienku ustawień aplikacji. Jego działanie zaprezentowała na Twitterze Jen Gentleman z zespołu Shell w Microsoft.

Przypomnijmy, że Windows App Preview Program, do którego należą teraz Sticky Notes, pozwala Insiderom testować najnowsze aktualizacje aplikacji niezależnie od pierścienia - Fast, Slow, Release Preview czy Skip ahead.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/sticky-notes-app-updated-for-insiders-with-new-improved-colour-picker/

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor