Sporo zmian w interfejsie Microsoft Launcher w aktualizacji 4.11

Sporo zmian w interfejsie Microsoft Launcher w aktualizacji 4.11

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:58
22.06.2018
0 komentarzy
1136 wyświetleń

Nasza ulubiona nakładka na Androida, Microsoft Launcher, w swojej wersji beta otrzymała aktualizację do wersji 4.11. Wprowadza ona parę wyczekiwanych funkcji, w tym obsługę SMS w obie strony oraz połączeń przez Cortanę, dalsze udoskonalenia funkcji rodzinnych, poprawki na poziomie interfejsu i coś dla użytkowników przeglądarki Edge. Listę zmian prezentujemy poniżej. Dowiemy się też, jak przyłączyć się do beta testów Launchera.

Microsoft Launcher 4.11

Jeżeli lubimy testować nowe funkcje aplikacji, nawet kosztem stabilności ich pracy, Microsoft Launcher w wersji beta będzie dla nas odpowiednim rozwiązaniem. W jego aktualizacjach znajdziemy funkcje, na które użytkownicy wydania stabilnego muszą czekać kilka tygodni lub nawet miesięcy. W aktualizacji do wersji 4.11 takich funkcji znajdziemy całkiem sporo. Część z nich to nowości, a pozostała część - usprawnienia funkcji już istniejących. Lista zmian prezentuje się następująco:

  • Rodzina: rodzice mogą wyświetlać/ukrywać dzieci na karcie Rodzina;
  • Poprawione czytanie newsów/artykułów w przeglądarce Microsoft Edge;
  • Dodany przełącznik, pozwalający ukryć wskaźnik strony na ekranie głównym;
  • Cortana: wsparcie dla wielokierunkowej obsługi SMS i połączeń;
  • Poprawki UI: poprawiono interfejs strony powitalnej, strony ustawień, widżetów i menu kontekstowego;
  • Wsparcie dla usuwania ekranów w trybie podglądu metodą przeciągnij-i-upuść.

Aplikację (a tak w zasadzie to nakładkę na interfejs) Microsoft Launcher pobierzemy bezpłatnie ze sklepu Google Play. Jak natomiast zacząć korzystać z wersji beta? Wszystko opisujemy w poradniku: Przyłączamy do beta testów Microsoft Launcher.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-launcher-beta-brings-support-for-multi-turn-sms-calling-with-cortana-and-more/

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

Skomentuj

Autor