Skrzynka Pytań: nowy dział CentrumXP.pl!

Skrzynka Pytań: nowy dział CentrumXP.pl!

 Adam Stępień
Adam Stępień
13:33
16.11.2008
5 komentarzy
2598 wyświetleń
Oddajemy w Wasze ręce nowy dział CentrumXP.pl o nazwie Skrzynka Pytań. Ten nowo powstały kącik dla dociekliwych i zaawansowanych użytkowników komputera jest odpowiedzią na Wasze prośby, które kierowaliście w stronę naszej redakcji. Wielu z Was to maniacy grzebania w rejestrze systemowym i wykonywania różnych dziwnych komend, tylko po to, żeby zwiększyć wydajność systemu, ulepszyć jego funkcjonalność i wreszcie uprościć sobie pracę w środowisku Windows. Mamy nadzieję, że Skrzynka Pytań pomoże Wam kontynuować takie zainteresowania i dzięki niej dowiecie się o wielu sztuczkach, które do tej pory nie były Wam znane.

Skrzynka Pytań jest działem CentrumXP.pl, gdzie znajdują się dziesiątki artykułów czy też porad w formie rozszerzonych odpowiedzi na zadawane tytułowe pytania pogrupowanych w trzech kategoriach (Użyteczność, Wydajność oraz Wygląd). Przykładowe zagadnienia to m.in.:

Skrzynka Pytań na CentrumXP.pl


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

 • SQ2BNX 09:22 17.11.2008

  <p>Na wstępie podziękowanie za tą "nowość" [img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif[/img],a teraz ad rem. Po zdeinstalowaniu "IE B2" mam mały problem. Po uruchomieniu systemy (WIN XP Pro) w [b]Podglądzie zdarzeń [/b]pojawił się zapis USERENV zaś w opisie "System Windows nie może wykonać kwerendy wpisu rejestru DIIName dla aplikacji.....".Pytanie moje jest oczywiste...jak tą "przypadłość" sytemową</p> <p>naprawić???. Dodam jeszcze, że wielu inernautów ma ten sam problem ale</p> <p>nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na postawione pytanie.</p> <p>POZDAWIAM.</p> <p>JSL</p>

 • Franki 10:58 17.11.2008

  <p>Bardzo dobry pomysł z tą skrzynką pytań!!! Codziennie odwiedzam CentrumXP i jestem pod wrażeniem że ten serwis coraz bardziej sie rozwija... Mam nadzieję że wkrótce będziecie mieli tyle odwiedzin co vortal dobreprogramy ;)</p> <p> </p> <p>Pozdrawiam Administrację...</p>

 • Gusioo 19:04 17.11.2008

  <p>Ciekawe kiedy ten dział zakończy, podobnie jak Ekspert, swój żywot.</p>

 • Dan.te 20:21 17.11.2008

  bardzo przydatne iformacje...:) Pozdrawiam

 • debil1 10:00 23.11.2008

  Jest naprawdę super,po raz pierwszy coś miłego i naprawdę użytecznego dla "windowsowiczów".Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesow,oby ta dalej!

Skomentuj

Autor