Sierpniowa aktualizacja Office Insider dla systemu Android

Sierpniowa aktualizacja Office Insider dla systemu Android

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:42
01.08.2018
0 komentarzy
901 wyświetlenie

Microsoft udostępnił dziś sierpniową aktualizację Office Insider na Androida. Kompilacja 16.0.10730.20005 wprowadza kilka nowych funkcji do aplikacji Word (przybliżanie), PowerPoint (dźwięk, wideo, przybliżanie) i Outlook (odpowiadanie, dostęp do plików). Nowości te opisujemy dokładniej poniżej. Zmiany z kompilacji Insider do wersji ogólnodostępnej trafią prawdopodobnie za kilka tygodni.

Office na Androida

Co nowego w kompilacji 16.0.10730.20005 Office na Androida?

  • Łatwiejsze przybliżanie (Word): Przybliżanie dopasowuje dokument do rozmiarów ekranu, dzięki czemu nie marnuje się żadna przestrzeń.
  • Dodawanie dźwięku i wideo wprost z telefonu (PowerPoint): Jesteś w drodze? Żaden problem. Wstawiaj pliki dźwiękowe i wideo z pamięci telefonu lub tabletu z Androidem.
  • Szybkie odpowiedzi (Outlook): Możliwość szybkiego odpowiadania na wiadomości w charakterze konwersacji.
  • Precyzyjne przybliżanie (PowerPoint): Wykonaj gest rozszerzania, by zyskać bliższy widok swoich slajdów w trakcie edycji lub czytania. Łatwo przełączaj się między orientacjami horyzontalną i portretową, gdy przeglądasz swoją prezentację.
  • Pliki dostępne od ręki (Outlook): Zyskaj dostęp i podgląd wszystkich swoich plików, nad którymi pracuje twoja Grupa, bezpośrednio na stronie Szczegółów Grupy.

Aplikacje Office można pobrać bezpłatnie z Google Play: Word | Excel | PowerPoint


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/office-for-android-august-2018-update-will-come-with-several-new-features/

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

Skomentuj

Autor