Samsunga Galaxy S9 można od teraz zamówić w Microsoft Store

Samsunga Galaxy S9 można od teraz zamówić w Microsoft Store

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:43
08.03.2018
0 komentarzy
672 wyświetlenia

Ze sklepu Microsoft Store powoli znikają telefony z Windows, a na ich miejsce wchodzą telefony z systemem Android. Microsoft prowadzi sprzedaż choćby takich modeli, jak Samsung Galaxy S8, Note8 oraz Razer Phone. Teraz do oferty dołączył kolejny smartfon - Samsung Galaxy S9/S9+, którego można już zamówić w przedsprzedaży. Co się stało, że gigant z Redmond tak ochoczo promuje urządzenia konkurencji?

Samsung Galaxy S9

Oczywiście postawione wyżej pytanie nie jest do końca zgodne z teraźniejszą rzeczywistością. Na jakim bowiem polu Samgung mógłby stanowić konkurencję dla Microsoftu, który od kilku lat nie wypuścił na rynek żadnego smartfona, a co najwyżej wyprzedaje resztki z magazynów? Nie tworząc już sprzętu mobilnego, Microsoft skupia się na warstwie oprogramowania. A ta jest dla Androida całkiem bogata. Na stronie produktu jest to wyraźnie zaznaczone. Microsoft już na pierwszej liście najważniejszych parametrów podaje, że Galaxy S9 jest kompatybilny z aplikacją Microsoft Launcher.

W dalszej części strony produktu przedstawione są najważniejsze możliwości Microsoft Launchera, informacje o wysokiej jakości aparacie w Galaxy S9/S9+ oraz możliwości uruchamiania aplikacji Microsoftu, takich jak Office 365, Cortana czy Skype. Dla klientów w sklepach stacjonarnych (tylko w USA i Portoryko) Microsoft przygotował nawet ofertę pozwalającą zaoszczędzić na zakupie do 350 dolarów (prawie połowa wartości Galaxy S9), jeśli klient przyniesie na wymianę swój stary telefon.

Premiera nowego Samsung Galaxy już 16 marca. W Microsoft Store telefon wyceniony został na 719,99 dolarów (ok. 2439 zł). Oferta dostępna jest tylko dla klientów z USA.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/store/d/samsung-galaxy-s9-s9-unlocked/8mwx9nv6qt9j/3XK3

Polecamy również w kategorii Sklep Microsoft

Komentarze

Skomentuj

Autor