SMS Organizer na Androida zaktualizowany do wersji 1.1.86

SMS Organizer na Androida zaktualizowany do wersji 1.1.86

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:24
30.07.2018
2 komentarze
859 wyświetleń

SMS Organizer to bezpłatna aplikacja od Microsoft Garage, która pozwala użytkownikom Androida skupić się na najbardziej dla nich znaczących SMS-ach, filtrować spam, tworzyć karty przypomnień z szybkimi akcjami i głębokimi linkami, rozpoznawać OTP, odpowiadać błyskawicznie i nie tylko. W inteligentnym kategoryzowaniu wiadomości pomagają modele machine learningowe. Aplikacja doczekała się aktualizacji do wersji 1.1.86. Sprawdźmy, dlaczego Microsoft uważa, że przesiadka z domyślnej aplikacji SMS na SMS Organizer jest najlepszym, co można zrobić.

SMS Organizer

Jak głosi opis w Google Play, "SMS Organizer, aplikacja Microsoftu, automatycznie organizuje twoją skrzynkę odbiorczą SMS w kategorie osobiste, promocyjne i transakcyjne, by pomóc ci uporządkować skrzynkę SMS, byś nigdy nie przegapił ważnej wiadomości. Przełącz się na SMS organizer ze swojej domyślnej aplikacji SMS, by otrzymać najinteligentniejsze doświadczenie skrzynki SMS w historii". Do ugruntowanych funkcji Organizera należą funkcje odczytu nieprzeczytanych wiadomości bez spoglądania na te przeczytane, inteligentnych przypomnień, inteligentnej asysty, ciemnej kompozycji, inteligentnej kopii zapasowej, inteligentnej personalizacji i pracy w trybie offline. Lipcowa aktualizacja do wersji 1.1.86 dodaje do tego parę ciekawych urozmaiceń i poprawek:

 • Poprawki dla własnego dzwonka w 8.0/8.1;
 • Możliwość skopiowania tylko części tekstu z SMS;
 • Poprawiona obsługa wiadomości grupowych dla natywnych aplikacji;
 • Poprawione doświadczenie feedbacku użytkownika;
 • Poprawka nazwy kontaktu nie pokazuje się dla konwersacji;
 • Poprawione powiadomienia o przychodzących SMS;
 • Poprawione powiadomienia grupowe.

SMS Organizer - Clean, Blocker, Reminders & Backup w aktualnej wersji można pobrać ze sklepu Google Play. Aplikacja jest bezpłatna i działa na urządzeniach z Androidem w wersji minimum 4.1.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.android.smsorganizer

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

 • Leuc 22:16 30.07.2018

  Produkt niedostępny w Twoim kraju - po ściągnięciu z ApkMirror brak możliwość weryfikacji numeru telefonu.

 • Radek 18:24 13.08.2018

  Działa tylko w Indiach

Skomentuj

Autor