Ruszyła sprzedaż najnowszej odsłony Surface Pen!

Ruszyła sprzedaż najnowszej odsłony Surface Pen!

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
14:20
06.06.2017
0 komentarzy
1001 wyświetlenie

Podczas niedawnej konferencji w Szanghaju jedną z najważniejszych nowości była prezentacja Surface Pro, genialnej hybrydy spod znaku Microsoft. Jak powszechnie wiadomo, by w pełni wykorzystać jej potencjał, wymagane jest posiadanie przynajmniej rysika, zaś jeszcze lepiej, jeżeli pod ręką znajdzie się Surface Dial. Jako że pod adresem microsoftowego stylusa padało co jakiś czas sporo niezbyt pochlebnych opinii, głównie ze strony grafików, gigant z Redmond musiał coś w tej sprawie zrobić.

Aby uciszyć krytyków i zaspokoić odbiorców, stworzył on nową, znacznie lepszą wersję Surface Pen. Opisywaliśmy go szczegółowo już jakiś czas temu, zaś dokładne informacje znaleźć możecie na naszym portalu. Dziś rysik ten trafił w końcu do przedsprzedaży, jednakże wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych. Co więcej, zamówić można go obecnie jedynie w platynowej wersji kolorystycznej, pozostałe natomiast w chwili obecnej są jeszcze niedostępne. Jak wielokrotnie można było się przekonać, Microsoft skupia się ostatnimi czasy na sektorze edukacyjnym, co zaobserwować można również w cenie Surface Pen. O ile bowiem jego standardowa cena wynosi obecnie 99,99 dolarów, o tyle dla nauczycieli i uczniów jest to 89,99 dolarów.

Najnowsza odsłona Surface Pen, we wszystkich wariantach kolorystycznych

Wysyłka zamówionych w przedsprzedaży stylusów rozpocząć się ma 15 czerwca. Na pojawienie się innych wariantów kolorystycznych oraz ogółem najnowszego Surface Pen w Polsce, przyjdzie nam nieco jeszcze poczekać.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/store/d/surface/8ZL5C82QMG6B/5T5W

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

Skomentuj

Autor