Rozwój 19H1 prawdopodobnie osiągnął pewien kamień milowy

Rozwój 19H1 prawdopodobnie osiągnął pewien kamień milowy

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
14:13
09.01.2019
810 wyświetleń

Na BuildFeed - specjalnym koncie na twitterze, które daje wgląd w aktualne, nadchodzące i poprzednie kompilacje systemu Windows 10 - pojawił się nowy wpis dotyczący kompilacji o numerze 18313. Najciekawsze jest to, że została ona oznaczona nie jako rs-prerelease, tak jak poprzednie, lecz już jako 19h1_release. Może to oznaczać, że wiosenna aktualizacja Windows 10 osiągnęła kolejny kamień milowy podczas wewnętrznych testów.

W sumie nie powinno to dziwić, skoro do premiery 19H1 pozostało zaledwie kilka miesięcy. Wersja 18313 powinna zostać udostępniona w Szybkim kręgu aktualizacji programu Insider w ciągu kilku następnych dni. Oczywiście jak tylko to nastąpi, niezwłocznie Was o tym poinformujemy! Aktualną listę wszystkich kompilacji znajdziecie również na CentrumXP.

Co więcej, Microsoft udostępnił właśnie aktualizację dla zestawu narzędzi deweloperskich Windows 10 SDK Preview w wersji 18309. Ta kompilacja Windows 10 została udostępniona praktycznie tuż po nowym roku i zawierała wiele ciekawych nowości, w tym między innymi możliwość resetowania PINu z ekranu logowania. Jak zawsze, nowa wersja SDK zawiera szereg poprawek i zmian interfejsu API. Pełną listę zmian znajdziecie na stronie Microsoftu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/first-windows-10-19h1_release-build-shows-up-on-buildfeed

Polecamy również w kategorii Windows Insider