Rozwiązania na dolegliwości z Windows 10 Anniversary Update

Rozwiązania na dolegliwości z Windows 10 Anniversary Update

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
12:48
16.08.2016
3 komentarze
2236 wyświetleń

Jubileuszowa aktualizacja Anniversary Update stała się dostępna 2 sierpnia tego roku i stopniowo będzie się pojawiać na ponad 350 milionach urządzeń z Windows 10, włączając w to komputery PC z różnych regionów, tablety i smartfony. Z uwagi na taką różnorodność konfiguracji sprzętowych mogą wystąpić mniejsze bądź większe problemy z instalacją i działaniem Anniversary Update. Ale nie tylko podzespoły naszych urządzeń mogą być źródłem problemów. Innym dość częstym i niestety pomijanym czynnikiem są problemy z samym oprogramowaniem, z którego korzystamy, lub ustawienia systemu Windows.

Na Anniversary Update składa się szereg ulepszeń i nowości funkcjonalnych, które obejmują niemal każdy aspekt systemu. Kompilacja zaczęła być udostępniana najpierw w programie Windows Insider, a od 2 sierpnia jest rozpowszechniana falowo wśród użytkowników wydania stabilnego. Aktualizację można pozyskać poprzez Windows Update (jeśli jest już dostępna dla naszego komputera) lub dokonując czystej instalacji z obrazu ISO. Niezależnie od wybranej metody użytkownik może natknąć się na szereg problemów i komunikatów o błędach. Z naszego artykułu dowiecie się, jak bez przeszkód przejść przez proces instalacyjny oraz co zrobić w sytuacji, gdy pojawią się ewentualne komunikaty o błędach.

Zapraszamy do lektury poradnika:
Problemy z Windows 10 Anniversary Update? Sprawdź, jak je rozwiązać


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: /Windows10/2842,Problemy-z-Windows-10-Anniversary-Update-Sprawdz-jak-je-rozwiazac.aspx

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

  • Adam 20:59 16.08.2016

    Podobno ta aktualizacja coś psuje z partycjami na dysku, jak ktoś takowe ma. Ja poczekam.

  • PP 17:28 17.08.2016

    2 dyski HDD mi padły po aktualizacji do AU.

  • Mariusz 01:14 18.08.2016

    Zastanawiam się, czy w tej firmie są jacyś testerzy. Jak można taki bubel wypuścić do internetu. Mi partycji komp nie widzi.... "Microshit" powinien odszkodowania wypłacić klientom za coś takiego...

Skomentuj

Autor