Reklama Surface Pro 3 bije rekordy popularności

Reklama Surface Pro 3 bije rekordy popularności

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
18:10
22.12.2014
0 komentarzy
1686 wyświetleń

Microsoft w kwestii promocji i reklamy tabletu Surface Pro 3 robi wszystko co może, aby urządzenie w końcu osiągnęło sukces. W ubiegłym miesiącu firma wydała reklamę nazwaną 'Winter Wonderland', która chociaż jest niezwykle prosta, to trafia w sedno i bije rekordy popularności.

30 sekundowy spot reklamowy, dostępny w Internecie i emitowany w amerykańskich stacjach telewizyjnych, skupia się przedstawieniu zalet systemu Windows 8.1 i samego urządzenia Surface Pro 3 oraz uderza w wady ultrabooka MacBook Air cieszącego się w Stanach Zjednoczonych ogromną popularnością. W serwisie YouTube spot przekroczył już sześć milionów wyświetleń i na kanale Surface jest drugim najbardziej popularnym filmem.

Chociaż Microsoft jak zwykle nie chwali się wynikami sprzedaży, to można uważać, że Surface Pro 3 jest najlepiej sprzedającym się urządzeniem linii Surface do tej pory. Być może okaże się, że dobra promocja w okresie świątecznym sprawi, że Microsoft w końcu znajdzie sposób na skuteczną sprzedaż tabletu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsofts-tackiest-surface-pro-3-commercial-is-the-best-one-yet

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

Skomentuj

Autor