Redstone 3 w Fast Ring jeszcze przed premierą Creators Update

Redstone 3 w Fast Ring jeszcze przed premierą Creators Update

 Damian Lisak
Damian Lisak
10:28
05.04.2017
0 komentarzy
1680 wyświetleń

W dniu wczorajszym Dona Sarkar na swoim Twitterze przypominała o sprawdzeniu ustawień dotyczących otrzymywania aktualizacji Insider Preview. Powodem opublikowania tego wpisu jest to, że Microsoft postanowił wprowadzać nowe kompilacje Redstone 3 jeszcze przed premierą Creators Update. Te będą wypuszczane w kręgu Fast Ring.

Jak informuje, a może wręcz ostrzega, szefowa Windows Insider Program, aktualizacja może nie tyle wnieść nowe funkcje czy zmiany, co liczne błędy. Powodem jest testowanie i optymalizacja kodu dotyczącego OneCore. Pierwsze aktualizacje zapewne będą przygotowaniem środowiska systemu do oczekiwanych nowości w Redstone 3, czyli m.in. My People, którego nie doświadczymy 11 kwietnia, czy Project NEON, nowego interfejsu użytkownika. Ci którzy wolą się nacieszyć Creators Update, lub też chcący przeczekać burzę błędów do czasu pojawienia się konkretnych zmian, powinni zmienić ustawienia Niejawnego Programu testów systemu Windows klikając opcję Przestań otrzymywać kompilacje Insider Preview, a następnie wybrać opcję Przesyłaj mi kompilacje do następnego wydania systemu Windows; zmienić ustawienia z Szybkich aktualizacji na Wolne aktualizacje lub Release Preview.

Można się spodziewać, że pierwsze aktualizacje będą niosły za sobą masę błędów, dlatego dla mniej cierpliwych lub odpornych na stres lepszym rozwiązaniem będzie przeczekanie pierwszych aktualizacji, do czasu aż pojawią się one w innym kręgu. Natomiast jeżeli chodzi o osoby nie bojące się problemów oraz chcące pomóc Microsoftowi w szukaniu błędów, przypominamy o możliwości wykonania kopii zapasowej systemy i plików. Tak dla pewności.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.windowslatest.com/2017/04/05/redstone-3-builds-might-arrive-official-launch-creators-update/

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor