Reaktywacja działu z plikami na CentrumXP.pl

Reaktywacja działu z plikami na CentrumXP.pl

 Jakub Hryciuk
Jakub Hryciuk
12:43
19.06.2011
0 komentarzy
2437 wyświetleń

Z radością informujemy, że po długiej przerwie zdecydowaliśmy się na reaktywację działu z programami dla systemów Windows w portalu CentrumXP.pl. Z czasem poza aktualizacją wszystkich znajdujących się tam obecnie aplikacji i publikacją nowości dział ten będzie sukcesywnie modernizowany, by korzystanie z niego było łatwiejsze oraz co istotne wygodniejsze.

Prace nad działem Pliki rozpoczęły się już jakiś czas temu. Każdego dnia pojawiają się nowe aktualizacje znajdującego się w bazie oprogramowania, a także udostępniane są całkiem nowe pozycje, które zainteresować powinny każdego Czytelnika CentrumXP.pl. Wśród obecnie dostępnych aplikacji znaleźć można programy do optymalizacji systemu, defragmentacji dysków, przeglądania zasobów Sieci, prowadzenia firmy, edukacji, a także proste gry.

Zapraszamy wszystkich do pobierania oprogramowania z naszego działu Pliki. Oczekujemy również komentarzy z Waszej strony, nt. nowości, jakie chcielibyście aby się w nim pojawiły, jak również uwag dotyczących jego działania, funkcjonalności itp.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor