Pula miejsc w Skip Ahead się wyczerpała. Rejestracja została zamknięta

Pula miejsc w Skip Ahead się wyczerpała. Rejestracja została zamknięta

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
10:31
04.02.2019
519 wyświetleń

Jeśli nie zarejestrowaliście się jeszcze do Skip Ahead, by przetestować jesienną aktualizację 2019 (czyli 19H2), to mamy dla Was złą wiadomość. Pula wolnych miejsc w Skip Ahead się wyczerpała i rejestracja została już zamknięta. Ci z Was, którzy przegapili to okienko rejestracji, na okazję do testowania 19H2 będą musieli poczekać najprawdopodobniej do kwietnia, czyli do premiery 19H1. Wtedy też 19H2 zastąpi jej miejsce w Fast Ring i będzie dostępna do testów dla każdego insidera.

Kiedy pierwszy build 19H2 pojawi się w testach? Tego jeszcze nie wiemy, ale skoro rejestracja została już zamknięta, to pierwszej kompilacji można się spodziewać bardzo szybko. Oczywiście jak tylko zostanie ona udostępniona, to czym prędzej Was o tym poinformujemy. Jeśli ktoś z Was postanowił mniej lub bardziej świadomie dołączyć do Skip Ahead, to śpieszymy z przypomnieniem, że pierwsze kompilacje udostępnione w jego ramach mogą przejawiać wyższy poziom niestabilności.

Są to wczesne wersje aktualizacji, która trafią do publikacji dopiero jesienią. Można się w nich spodziewać więcej błędów niż nowych funkcji. Te drugie będą dodawane stopniowo. Warto więc jeszcze raz przemyśleć obecność w Skip Ahead, bo można się z niego w każdej chwili wyrejestrować. Warto to jednak zrobić, zanim jeszcze zostanie udostępniona pierwsza kompilacja.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/skip-ahead-enrollment-for-windows-10-19h2-is-now-closed

Polecamy również w kategorii Windows Insider