Przeszło 100 nowości i zmian w Windows 10 April 2018 Update!

Przeszło 100 nowości i zmian w Windows 10 April 2018 Update!

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
18:55
30.04.2018
0 komentarzy
1264 wyświetlenia

Jak już wiadomo, Microsoft rozpoczął dziś proces aktualizacji komputerów z Windows 10 do najnowszej wersji, nazwanej April 2018 Update. Zmian, jakie ona przynosi, jest bardzo wiele - zarówno tych dużych, jak i małych. Niewątpliwie największą i najbardziej widoczną spośród nich jest bardzo hucznie zapowiadany Windows Timeline, który ma w istotny sposób zrewolucjonizować i jednocześnie znacznie ułatwić naszą pracę przy komputerze.

Co nowego w Windows 10 April 2018 Update

Nie jest to zaskakujące, bowiem Microsoft w każdej z dużych, półrocznych aktualizacji stara się wprowadzić coś nowego, ciekawego, a co najważniejsze - przydatnego. Jednak to nie wszystko, bo poza wprowadzeniem Windows Timeline spore zmiany funkcjonalne dotknęły wiele innych elementów systemu. Znajdziemy je między innymi w przeglądarce Edge. Zapewnia ona teraz dużo większy komfort podczas przeglądania Internetu dzięki funkcjom wyciszania kart oraz autouzupełniania formularzy na stronach. Rozwinięta została również funkcja czytnika, która to jest jedną ze sztandarowych funkcji Edge. Poza tym sam interfejs systemu Windows 10 jest teraz dużo ładniejszy dzięki kolejnym implementacjom Fluent Design. Microsoft posłuchał także licznych głosów zaniepokojenia poziomem prywatności użytkowników Windows 10, dając nam teraz możliwość wglądu w Dane diagnostyczne oraz kontrolę nad tym, co nasz komputer wysyła w eter. Windows 10 April 2018 Update to także świetna funkcja udostępniania danych komputerom w pobliżu, nowe opcje w panelu Ustawień czy też kolejne udoskonalenia funkcji Moje kontakty.

Wszystkich zmian jest dużo, dużo więcej i są one niezwykle rozbudowane. Więc aby ułatwić Wam rozeznanie w tym wszystkim, przygotowaliśmy dla Was specjalne, niezwykle obszerne podsumowanie nowości i zmian w Windows 10 April Update, którego autorem jest Krzysztof Sulikowski.

Zapraszamy do lektury artykułu

Co nowego w Windows 10 April 2018 Update

Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o Windows 10 April 2018 Update i czy podobają Wam się wszystkie zmiany, które zostały wraz z nim wprowadzone do systemu Windows 10. Czekamy na Wasze opinie w komentarzach!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.centrumxp.pl/Windows10/3378,Co-nowego-w-Windows-10-April-2018-Update.aspx

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor