Przeglądarka Edge goni konkurencję

Przeglądarka Edge goni konkurencję

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
08:26
04.05.2018
6 komentarzy
1060 wyświetleń

April 2018 Upate był wyjątkowo łaskawy dla przeglądarki Microsoft Edge. Doczekała się ona kilku bardzo istotnych i oczekiwanych zmian, które pozwolą jej uzupełnić największe braki w stosunku do konkurencji. Zyskała ona funkcje, które pozwalają naprawdę wygodnie korzystać z sieci. Sprawdźmy, co nowego trafiło do Edge i do czego te nowe elementy mogą się przydać.

Microsoft Edge April Update

W drugim odcinku serii wideoporadników dotyczących nowości w April Update skupimy się na nowych funkcjach, które zyskała przeglądarka Edge. Od początku była to wyjątkowo solidna i szybka aplikacja, która jednak nie zawierała żadnych ważnych funkcji. Tak czy inaczej, aplikacja z każdą aktualizacją zyskuje kolejne narzędzia, które sprawiają, że jest ona coraz bardziej konkurencyjna. Tym razem poprawiono między innymi komfort pracy z Edge, pozwalając okiełznać niesforne i głośne strony internetowe. Łatwiej też drukować zwartość stron bez zbędnych elementów. Wszystkie najważniejsze nowości opisaliśmy w poniższym wideoporadniku. Zapraszamy do oglądania!

To oczywiście nie koniec nowości w Kwietniowej aktualizacji! Nowych funkcji jest naprawdę sporo i o każdej z nich Wam opowiemy! W następnym odcinku na tapet bierzemy wszystkie zmiany w wyglądzie systemu, a tych jest naprawdę sporo! Aby nic Wam nie umknęło, warto subskrybować nasz kanał. Podzielcie się swoimi wrażeniami z korzystania z nowych funkcji w Edge oraz innych nowych opcji w April 2018 Update. Czekamy na Wasze komentarze!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_SFcK233

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

 • zakius 10:19 04.05.2018

  dopóki tą "konkurencją" są forki chromium i quantum to nawet nie musi gonić

 • Wojciech Błachno 14:00 04.05.2018

  Zdecydowaie nie musi. Już teraz jest bardzo dobrą porpozycją i wreszcie nie trzeba ściągać innej przeglądarki by komfortowo przeglądać Sieć :) Tu nie tyle chodzi o wyścig co zapewnienie użytkownikom maksimum komfortu.

 • anonim 14:52 04.05.2018

  Odnośnie Edge, czy ktoś spoktał się z możliwością wyszukiwania poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybraniu opcji wyszukaj z menu kontekstowego. Bo na dwóch komputerach taka opcja się pojawia, a na dwóch pozostałych już nie. Nie powiem jest to funkcja która bardzo pomaga przy korzystaniu z Edge.

 • Andrzejski 15:31 04.05.2018

  Czekam z nadzieją, że zrobią wsparcie dla Chromecasta jak ma Opera czy samo Chrome.

 • zakius 11:35 05.05.2018

  by przeglądać sieć komfortowo zdecydowanie trzeba, obecnie tylko waterfox daje radę... niestety tylko w połączeniu z absurdalnie mocnym sprzętem

 • PP 21:16 06.05.2018

  Dobra przeglądarka. U mnie po aktualizacji niestety niepoprawnie wyświetla elementy okna (brak ikon, puste miejsca). Reinstalacja również nie pomogła. Znając życie, samo się naprawi :)

Skomentuj

Autor