Przedsprzedaż Surface Pro LTE już niebawem, znana jest już cena

Przedsprzedaż Surface Pro LTE już niebawem, znana jest już cena

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
11:06
21.09.2017
0 komentarzy
1355 wyświetleń

Podczas swojej premiery najnowszy Surface Pro wzbudził ogrom emocji. Nowe urządzenie prezentowało się wspaniale, jednakże przedstawiony wariant miał pewną dosyć sporą wadę – nie posiadał wbudowanego modułu LTE. Jego brak okazuje się dokuczliwy zwłaszcza w segmencie biznesowym, który jakkolwiek by na to nie patrzeć, stanowi sporą część grupy odbiorczej najnowszego Surface. Oczywiście zapowiedziano również model posiadający wspomniany modem, jednak przyjdzie nam na niego poczekać aż do końcówki roku. Najwyraźniej nie będzie w tej materii żadnych opóźnień, bowiem angielscy sprzedawcy już wystawiają najnowszy wariant urządzenia na swoich stronach internetowych, oczywiście w formie przedsprzedaży.

Tak wyglądała strona urządzenia w sklepie MISCO

Jednym ze sklepów, który wystawił na swojej stronie Surface Pro LTE, był brytyjski MISCO. Co ciekawe, krótko po odwiedzeniu przez nas jego strony, omawiane urządzenie zostało z niej usunięte. Gdyby nie pewien drobny szczegół, można by uznać całą sytuację za pomyłkę jednego z pracowników. Mianowicie, wyświetlana była informacja o terminie dostawy w grudniu, co pokrywałoby się z zapowiedziami Microsoftu. Niestety, strona nie posiadała grafiki samego urządzenia, natomiast same parametry techniczne zostały ewidentnie po prostu skopiowane z modelu bez modułu LTE. Niemniej, zauważyć można sporą różnicę cenową pomiędzy analogicznymi modelami tabletu – za wersję wyposażoną w moduł szybkiej łączności zapłacić trzeba nieco ponad 151 funtów (około 730 złotych) więcej. Całkiem możliwe, że sprzedawca nie zastosował się po prostu do instrukcji Microsoftu dotyczących poufności, zaś po czasie przyszła refleksja i próba wyeliminowania przecieku informacji – jak widać, zbyt późno.

Oficjalna data dotycząca rozpoczęcia przedsprzedaży Surface Pro w wersji LTE nie jest jeszcze znana, jednak opisana sytuacja dowodzi tego, że nie przyjdzie nam na to czekać długo. Całkiem możliwe, że stosowne ogłoszenie pojawi się podczas nadchodzącej konferencji Ignite, mającej się rozpocząć 25 września tego roku w Orlando.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.windowslatest.com/2017/09/20/uk-retailer-now-taking-pre-orders-surface-pro-lte/

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

Skomentuj

Autor