Przedsprzedaż Surface Book 2 w Polsce!

Przedsprzedaż Surface Book 2 w Polsce!

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
11:50
09.11.2017
0 komentarzy
962 wyświetlenia

Pod koniec października Microsoft zaskoczył wszystkich zaprezentowaniem Surface Book 2 - następnej generacji bardzo interesującego komputera 2 w 1, chwalonego za wykorzystywanie szeregu bardzo innowacyjnych rozwiązań. Nowa wersja jest według Microsoftu najmocniejszym Surfacem w historii. Napędzają go procesory Intel Core i5 lub i7 najnowszej, 8 generacji. Najsłabsza wersja z i5 wyposażona jest w zintegrowaną kartę graficzną, natomiast wersje z i7 mają już pod maską karty GeForce GTX. Pod względem grafiki Surface Book 2 jest pięć razy wydajniejszy od oryginalnego Surface Booka i dwa razy wydajniejszy od nowego MacBooka Pro. Urządzenie Microsoftu ma bić na głowę flagowy sprzęt Appla również pod względem czasu pracy na baterii - deklarowany czas to 17 godzin na jednym ładowaniu. Moc drzemiąca w nowym Suraface Book ma być wystarczająca do obsługi oprogramowania Adobe czy Autodesk. Bardziej wymagające gry również mają działać bardzo płynnie, zachowując 60 fps przy 1080p. Wszystko to czyni nowego Booka prawdziwym kombajnem multimedialnym – idealnym zarówno do pracy, jak i do rozrywki. Surface Book 2 występuje w dwóch wariantach - mniejszym, 13,5 calowym oraz większym, 15 calowym.

Swojego nowego Surface Booka możecie już dziś zamówić w oficjalnym sklepie Microsoftu. Na razie w Polsce dostępny jest tylko mniejszy, 13,5-calowy wariant. Jego ceny prezentują się następująco:

Warto pamiętać o specjalnej zniżce dla uczniów, rodziców i nauczycieli, którą oferuje Microsoft. Jeśli zamówicie komputer w przedsprzedaży już dziś, Microsoft deklaruje wysyłkę zamówienia nie później niż 18.01.2018. Oferuje również darmową wysyłkę i możliwość darmowego zwrotu do 30 dni od daty zakupu.

Wszystkie najważniejsze informacje, które powinniśmy znać o Surface Book 2, znajdziecie w artykule Surface Book 2 - wszystko co powińniśmy wiedzieć.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/d/surface-book-2/8MCPZJJCC98C/QGJZ?icid=SurfaceCat_Hero1_SurfaceBook2_101717_pl-pl

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

Skomentuj

Autor