Prototyp mechanizmu zatrzaskowego Surface Book na zdjęciu

Prototyp mechanizmu zatrzaskowego Surface Book na zdjęciu

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
08:39
15.01.2019
331 wyświetlenie

Pora na małą ciekawostkę! Microsoft postarał się, by jego linia urządzeń Surface wyróżniała się na tle konkurencji. W zasadzie dopiero wprowadzając do swojej oferty Surface Laptop, gigant uzupełnił linię o klasycznego laptopa (który i tak się wyróżnia, choćby wykorzystaniem alcantary). Tablet z Windows 10 to coś, w czym Microsoft zawsze widział przyszłość i konsekwentnie w tę stronę podążał. Surface Book to komputer, który przeniósł pojęcie urządzenia 2w1 na wyższy poziom.

Surface Book prototyp

Mechanizm zatrzaskowy wykorzystany w Surface Book zapewnia stabilność i pewne połączenie między podstawą a tabletem. Jest to wyjątkowo istotne, ponieważ w podstawie Surface Book znajdują się dodatkowe podzespoły, z dedykowaną kartą graficzną na czele. Microsoft musiał opracować coś, co nie zawiedzie w krytycznym momencie. Na zdjęciu, które właśnie wyciekło do Sieci, możemy zobaczyć bardzo wczesny prototyp Surface Book, a w zasadzie właśnie jego zatrzasków. Co ciekawe, zasilane są one jedynie przez baterię 9V.

W tym roku możemy doczekać się kolejnej wersji - Surface Book 3. Czy Microsoft pozostanie przy dotychczasowej konstrukcji? Bardzo prawdopodobne, że ma w zanadrzu coś naprawdę innowacyjnego.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.softpedia.com/news/early-microsoft-surface-book-prototype-revealed-524547.shtml

Polecamy również w kategorii Surface Book