Programuj wraz z CentrumXP.pl

Programuj wraz z CentrumXP.pl

 Mateusz Miciński
Mateusz Miciński
11:46
19.09.2011
0 komentarzy
1957 wyświetleń

Czas na kolejne podsumowanie programowania wraz z Portalem CentrumXP.pl. W mijającym tygodniu mieliśmy przyjemność poruszyć kwestie dotyczące dostosowywania witryny internetowej do różnych rozmiarów ekranów komputerowych, w ramach kursu HTML5 (HTML5 -> CSS3: różne urządzenia, różne arkusze). Z kolei w ramach kursu programowania w języku C# w środowisku Microsoft Visual Studio 2010 przybliżyliśmy obsługę środowiska Visual Studio 2010 i zaprezentowaliśmy jak zbudować efektowny interfejs użytkownika:

Natomiast w ramach kursu aplikacji Web i stron www w dalszym ciągu poruszamy zagadnienia związane z językami. W 12 i 13 lekcji prezentujemy do czego służy słownik, oraz w jaki sposób zmienić język wyświetlania panelu administratora, a także jak tworzyć nowe języki w systemie Umbraco.

A co w obecnym tygodniu?
Jeszcze więcej programowania z Portalem CentrumXP.pl. Dotychczasowa ramówka kursu C# ulega zmianie. Od tego tygodnia kolejne odcinku kursu będziemy publikować w poniedziałki i piątki. W środę natomiast rusza zupełnie nowy kurs!

Gorąco zapraszamy do nauki programowania wraz z nami! :-)


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor