Program Przyjaciele Sukcesu II dobiega końca

Program Przyjaciele Sukcesu II dobiega końca

 Adam Stępień
Adam Stępień
14:39
14.06.2007
0 komentarzy
2320 wyświetleń
Po kilku miesiącach spotkań i zajęć warsztatowych kończy się dzisiaj II edycja programu edukacyjnego dla menedżerów „Przyjaciele Sukcesu”. Okazją do podsumowania programu oraz wyróżnienia najaktywniejszych uczestników będzie uroczysta Gala Finałowa, jaka odbędzie się dziś wieczorem w hotelu Radisson SAS w Warszawie.

„Przyjaciele Sukcesu” to zainicjowany przez Microsoft Dynamics program edukacyjny zrzeszający obecnie ponad 550 osób – na co dzień menedżerów wysokiego szczebla zarządzających średnimi i dużymi firmami. W kończącej się dzisiaj, drugiej edycji ponad 200 z nich skorzystało łącznie ze 120 godzin szkoleń i zajęć warsztatowych. Program spotkań został tak przygotowany, by były one forum wymiany doświadczeń, co jest jedną z najwyżej ocenianych metod uczenia się w środowisku reprezentującym najwyższą kadrę zarządzającą firmami. Służyła temu warsztatowa formuła zajęć, a także dodatkowe spotkania okołobiznesowe.

Szczególnym powodzeniem cieszyły się zajęcia z zakresu zarządzania motywacyjnego, na które zgłosiło się ponad 200 uczestników. Tematyka ta była odpowiedzią wprost na zgłaszane przez uczestników programu zapotrzebowanie oraz na zachodzące w Polsce zmiany na rynku pracy.

Po raz pierwszy, elementem drugiej edycji programu „Przyjaciele Sukcesu” był program praktyk studenckich, którego celem było zarówno wsparcie firm uczestniczących w „Przyjaciołach Sukcesu”, jak i umożliwienie dobrego startu w biznes utalentowanym studentom kierunków ekonomicznych. Firmy uczestniczące w programie ufundowały 29 dwumiesięcznych płatnych staży. W celu wyłonienia najlepszych studentów, spośród ponad 100 zakwalifikowanych, przygotowano test sprawdzający poziom ich przygotowania do rozpoczęcia pracy. Największą grupę wśród laureatów stanowili studenci z Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Więcej informacji nt. programu „Przyjaciele Sukcesu” znajduje się na stronie www.przyjacielesukcesu.pl.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.przyjacielesukcesu.pl/

Polecamy również w kategorii Rozwiązania dla biznesu

Komentarze

Skomentuj

Autor