Problemy z hibernacją Surface Pro nareszcie zażegnane

Problemy z hibernacją Surface Pro nareszcie zażegnane

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
11:51
17.07.2017
0 komentarzy
1028 wyświetleń

Najnowszy Surface Pro borykał się od pewnego czasu z pewną dosyć problematyczną przypadłością – niektóre egzemplarze spontanicznie i bez ostrzeżenia zapadały w hibernację bądź też całkowicie się wyłączały. Na domiar złego proces ten nie był poprzedzony żadnym stosownym komunikatem, wskutek czego istniało ryzyko utraty niezapisanych uprzednio danych. Jak pisaliśmy już na łamach naszego portalu, Microsoft testował niedawno łatkę naprawiającą tego typu problemy. Okres oczekiwania na nią nareszcie się skończył i jest ona gotowa do pobrania.

Aktualizacja, o której mowa, nosi nazwę Surface – Firmware – 233.1763.257.0. Teoretycznie system powinien pobrać ją automatycznie za pośrednictwem Windows Update, jeśli jednak tak się nie stanie, nic straconego – dostępna jest ona również na oficjalnej stronie Microsoftu zawierającej oprogramowanie dedykowane urządzeniom Surface.

Surface Pro

Mimo iż problem z hibernacją i wyłączaniem się Surface Pro został zażegnany, należy stwierdzić jedno - gigant pokroju Microsoftu nie powinien dopuścić do tego, by sytuacja tego rodzaju miała miejsce w przypadku urządzenia klasy premium. Można jedynie mieć nadzieję, że wyciągnie on z tego lekcję, zaś kolejne produkty z linii Surface pozbawione będą tego typu wad.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsofts-new-surface-firmware-update-resolves-hibernation-problem/

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

Skomentuj

Autor