Poznajcie nowy harmonogram zmian w Office 365

Poznajcie nowy harmonogram zmian w Office 365

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:45
09.02.2017
0 komentarzy
1444 wyświetlenia

Dwa i pół roku temu Microsoft opublikował pierwszy harmonogram swojej platformy produktywnej - Office 365. Dziś strona doczekała się poważnej aktualizacji, dzięki której będzie lepiej odpowiadać na potrzeby użytkowników pracujących na różnych urządzeniach.

Podobnie jak oryginalna wersja, nowa strona z harmonogramem zawiera szczegóły nowych funkcjonalności znajdujących się w fazie rozwijania, a także tych, które już zostały wydane lub anulowane. Brian Levenson z Microsoft mówi, że nowa strona oferuje poprawione doświadczenie użytkowania dla osób, które wchodzą na nią z urządzeń mobilnych, jednak na tym nie koniec poprawek. Jedna z popularniejszych próśb dotyczyła elementów harmonogramu, które odtąd zawierać będą unikalne ID, wykorzystywane też w Message Center. Ponadto łatwiej i szybciej można teraz przejrzeć szczegóły elementów harmonogramu.

Interfejs strony pozwala wyszukiwać funkcjonalności tekstowo, ukryć funkcje dodane/zaktualizowane ponad miesiąc temu oraz przefiltrować wyniki wyszukiwania według aplikacji (PowerPoint, Outlook, Visio, Sway...), usługi (Yammer, Skype for Business, OneDrive...) i platformy (Windows Mobile, Online, Android...). Możemy również przeglądać listy chronologiczne w takich kategoriach, jak Launched (funkcje w pełni wprowadzone), Rolling Out (aktualizacje na początku wprowadzania, niedostępne dla większości klientów), In development (aktualizacje znajdujące się w fazie testów), Cancelled (wcześniej planowane, lecz porzucone funcje) oraz Previously released (ogólnodostępne aktualizacje dla wszystkich klientów).

Levenson dodaje, że strona nie jest jeszcze kompletna i wymagać będzie "poprawek z zakresu ułatwień dostępu i bieżących usprawnień". Harmonogram w nowej odsłonie można już przeglądać na stronie Office 365 Roadmap.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://products.office.com/en-us/business/office-365-roadmap

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor