Poznaj możliwości Surface Hub dzięki nowej aplikacji w Microsoft Store

Poznaj możliwości Surface Hub dzięki nowej aplikacji w Microsoft Store

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:47
20.03.2018
0 komentarzy
578 wyświetleń

Surface Hub to potężne narzędzie do pracy zespołowej, przeznaczone do wykorzystania w salach konferencyjnych, choć nie tylko. Wyposażone jest w całkiem wydajne podzespoły i duży ekran rozpoznający dotyk i pióro Surface Pen. Do wyboru mamy dwie wersje rozmiarowe - 55 lub 84 calowe. To idealna alternatywa dla firm, ułatwiająca współpracę nad projektami. To nowoczesna wersja tradycyjnej, białej tablicy, z tym, że ta tablica, wyposażona w system Windows 10 Team, ma o wiele większe możliwości.

Surface Hub Tour

Surface Hub to wzbogacające pracę zespołów rozwiązanie, które czyni spotkania bardziej produktywnymi, modernizuje środowisko pracy i pozwala lepiej zarządzać danymi. Urządzenie to zostało zaprojektowane od podstaw dla piór i dotyku, a także optymalnej współpracy z usługami Office 365 oraz Windows 10. Zaawansowane możliwości Surface Hub można teraz poznać dzięki specjalnej aplikacji - A Surface Hub Tour, która została udostępniona właśnie w Microsoft Store. A wszystko w bardzo rozrywkowej formie, aby umilić proces zapoznawania się z funkcjami urządzenia. Mamy możliwość wybrania własnego awatara, za pomocą którego, podróżując po świecie Surface Hub, możemy wykonywać przeróżne zadania i otrzymywać w zamian nagrody.

Administratorzy firmowych sieci mogą zainstalować aplikację zdalnie na wszystkich dostępnych urządzeniach. Niestety, Surface Hub to nie jest tanie rozwiązanie - jego najuboższa wersja kosztuje, bagatela, 9 tysięcy dolarów, a najdroższa przeszło 20 tysięcy. Każdy zainteresowany samodzielnie może jednak odkryć potencjał Hub, gdyż nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoznać się z aplikacją A Surface Hub Tour bez konieczności posiadania tego bardzo kosztownego urządzenia. Wspomnianą aplikację można bowiem zainstalować nawet na naszym domowym komputerze z Windows 10 - wystarczy odwiedzić Microsoft Store.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-releases-a-new-app-to-showcase-surface-hubs-features/

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

Skomentuj

Autor