PowerPoint 2016 pozwala śledzić historię zmian w prezentacjach

PowerPoint 2016 pozwala śledzić historię zmian w prezentacjach

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
14:47
18.07.2017
0 komentarzy
1657 wyświetleń

Microsoft wypuścił niedawno kolejną aktualizację pakietu Office Insider dla komputerów z Windows. Kompilacja wprowadza uaktualnienie funkcji współpracy w PowerPoint, dzięki któremu użytkownicy będą mogli sprawdzić, co zmieniło się w prezentacji, gdy pracowali nad nią inni.

Nowe możliwości współpracy i podglądu zmian najlepiej przedstawić za pomocą przykładowego scenariusza. Wyobraźmy sobie, że udostępniliśmy prezentację PowerPoint przyjacielowi, który dokonuje w niej kilku zmian. Standardowo po ponownym otwarciu udostępnionej wcześniej prezentacji moglibyśmy się zastanawiać, co zmieniło się od ostatniej wizyty. PowerPoint od ostatniej wersji Insider automatycznie śledzi zmiany wprowadzone w dokumentach online. Funkcja ta pomoże szybko zidentyfikować zawartość, która uległa zmianie, przy czym mamy też wgląd w autorów zmian i godziny ich naniesienia.

Wymagania:

  • Funkcja podglądu historii zmian jest aktualnie dostępna dla subskrybentów Office 365, którzy przystąpili do programu Office Insider i używają programu PowerPoint dla systemu Windows.
  • Obaj współtworzący muszą mieć zainstalowany pakiet Office w wersji 1708 (Build 8403.1000) lub wyższej. W przeciwnym razie funkcja nie będzie działać lub kolor podświetlenia może wyglądać nieco inaczej.

Aby zacząć używać najnowszych funkcji, subskrybenci Office 365 muszą przystąpić do programu Office Insider. Funkcja podglądu historii zmian w PowerPoint trafi do ogólnodostępnego wydania dopiero po jakimś czasie.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://support.office.com/en-us/article/Work-together-on-PowerPoint-presentations-0c30ee3f-8674-4f0e-97be-89cf2892a34d

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor