Polub i podaj dalej! CentrumXP jest również na Twitterze oraz Instagramie!

Polub i podaj dalej! CentrumXP jest również na Twitterze oraz Instagramie!

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
10:41
07.02.2018
0 komentarzy
833 wyświetlenia

Social media to dziś w zasadzie główne narzędzie komunikacji we współczesnym społeczeństwie. Badania wskazują, że średnio ludzie spędzają aż 30% doby na portalach społecznościowych - a 60% z tego czasu za pośrednictwem aplikacji mobilnych! Social media to znak, symbol naszych cyfrowych czasów. Więc dla firm jest to najlepszy sposób na dotarcie do odbiorcy, a dla użytkowników to najlepsze i najświeższe źródło informacji. Dlatego też oczywiście nas również tam znajdziecie!

CentrumXP na Instagramie i Twitterze

Instagram, mimo że obecnie należy do Facebooka, skutecznie podkrada mu użytkowników, szczególnie wśród młodzieży. Rewolucyjne w swej prostocie rozwiązanie pozwala na szybkie dzielenie się najciekawszymi chwilami z naszego życia. A w Onex Group oraz w redakcji CentrumXP każdy dzień jest najciekawszy! Tak więc jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda nasza praca od środka, zapraszamy na nasz profil na Instagramie. Oczywiście znajdziecie tam również najciekawsze wydarzenia ze świata Microsoft. Obserwujcie, lajkujcie i udostępniajcie!

Szybkie dzielenie się informacjami przeżywa obecnie renesans. Wcześniej były SMS i "strzałki" - teraz mamy Twittera! Krótkie wiadomości tekstowe, czasem dodatkowo opatrzone grafiką - nic więcej nie trzeba by dzielić się informacjami w Internecie. Twitter to obecnie centrum najgorętszych informacji o najciekawszych wydarzeniach z dosłownie całego świata - 24 godziny na dobę. Spodobał Ci się jakiś ciekawy tweet? Podaj go dalej zaledwie jednym kliknięciem! Na naszym profilu CentrumXP na Twitterze znajdziecie same ciekawe wiadomości! Jeśli często tweetujesz i chcesz być na bieżąco z wydarzeniami ze świata Microsoft - obserwuj nasz profil oraz oczywiście - podaj dalej!.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.instagram.com/onex.group/

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor