Polowanie na Surface Go | CentrumXP Fun #1

Polowanie na Surface Go | CentrumXP Fun #1

 CentrumXP
CentrumXP
10:48
11.07.2018
0 komentarzy
495 wyświetleń

Jak zapewne wiecie, Microsoft zaprezentował już nową, tańszą wersję Surface - Surface Go. Jest to nowy członek rodziny Surface, co od razu przykuło naszą i jak się okazało nie tylko naszą uwagę. Jako że nie często mamy do czynienia z premierą nowych urządzeń spod logo Microsoft, postanowiliśmy więc uczcić ten fakt w pięknych okolicznościach przyrody. Zwłaszcza, że pogoda wyjątkowo dopisała. Zapraszamy do oglądania pierwszego odcinka nowej serii CentrumXP Fun!

CentrumXP Fun odcinek 1 polowanie na Surface Go

Opowiemy w nim krótko czym się charakteryzuje nowy Surface i kiedy będzie dostępny. A co najważniejsze, ile będziemy musieli na niego przygotować funduszy! Niska cena Surface Go jest tak szokująca, że niektórzy bez wahania od razu udali się na polowanie na to nowe urządzenie. Z jakim skutkiem? Tego dowiecie się po obejrzeniu naszego nowego wideo. Zapraszamy do oglądania!.

Materiałów takich jak ten będzie na naszym kanale co raz więcej, więc warto nas śledzić na bieżąco zarówno na YouTube, jak i na Facebooku, Instagramie oraz na Twitterze.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://youtu.be/aJeWuyNz__4

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor