Pojawiły się informacje na temat ceny Project Scorpio

Pojawiły się informacje na temat ceny Project Scorpio

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
20:19
11.06.2017
0 komentarzy
1335 wyświetleń

Jedynie kilka godzin dzieli nas od konferencji E3, zaś atmosfera z minuty na minutę robi się coraz bardziej gorąca. Zagraniczne media wręcz huczą od plotek i chociaż większość z nich wydaje się być wyssana z palca, natrafić można też na te brzmiące wiarygodnie. Uwagę przykuwa zwłaszcza tweet Geoffa Keighleya, w którym to dziennikarz ten stwierdza dobitnie iż o ile nic nie zmieni się w ostatniej chwili, Project Scorpio zostanie wyceniony na kwotę 499 dolarów za sztukę.

Wszystko wskazuje na to, że ma on rację, gdyż sugerując się cenami konkurencji oraz parametrami technicznymi Scorpio, Microsoft byłby w ten sposób w stanie zapełnić swego rodzaju lukę rynkową. Ponadto powinno to współgrać z kwotą, jaką zapłacić trzeba obecnie za Xbox One S, który według wielu opinii ma stać się w przyszłości mocno budżetową wersją Project Scorpio.

Oczywiście nie ma całkowitej pewności że Geoff Keighley się niepomylił, ponadto sam Microsoft może dokonać zmian w ostatniej chwili, jednak jaka będzie finalna cena nadchodzącej konsoli dowiemy się najprawdopodobniej dopiero podczas samego eventu. Oczywiście relację z niego znajdziecie na łamach naszego portalu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.centrumxp.pl/

Polecamy również w kategorii Xbox One X

Komentarze

Skomentuj

Autor