Podstawowa wersja Xbox One X trafi do przedsprzedaży we wrześniu

Podstawowa wersja Xbox One X trafi do przedsprzedaży we wrześniu

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:26
25.08.2017
0 komentarzy
1562 wyświetlenia

Zeszłej niedzieli, podczas konferencji Gamescom 2017 padła zapowiedź Xbox One X Project Scorpio Edition, a konsola trafiła do przedsprzedaży. Wiadomo jednak było, że jest to limitowana edycja konsoli. Podstawowa jej wersja w zasadzie do teraz nie doczekała się informacji o przedsprzedaży, ale wkrótce ma się to zmienić. Microsoft poinformował, że kolejnymi szczegółami podzieli się we wrześniu.

Zainteresowanie najpotężniejszą konsolą w historii przerosło oczekiwania Microsoftu, bowiem w ciągu kilku dni Project Scorpio Edition został w wielu regionach wyprzedany. Być może jest to odpowiedź na pytanie, czy nowy Xbox One X jest wart swojej ceny. "Wy, nasi najwięksi fani, w ciągu pierwszych pięciu dni zamówiliście w przedsprzedaży więcej konsol Xbox One X Project Scorpio Edition, niż miało to miejsce w przypadku jakiegokolwiek innego Xboksa" - pisze Mike Nichols z działu Xbox, chwaląc się rekordowymi wynikami. Choć liczba egzemplarzy jest ograniczona, Project Scorpio Edition wciąż można zamówić na terenie Polski.

Xbox One X Project Scorpio Edition - cena

"Choć nasi fani mogą nie móc już zamówić Xbox One X Project Scorpio Edition w swoich krajach, wiemy, że ludzie wciąż nie mogą się doczekać, by dostać do rąk najpotężniejszą na świecie konsolę. Ogłosimy szczegóły przedsprzedaży nowej fali standardowej edycji Xbox One X w przyszłym miesiącu, więc oczekujcie dalszych informacji" - zapowiada Mike Nichols. Ogólnoświatowa premiera Xbox One X przypada na 7 listopada, stąd bardzo prawdopodobne, że przesprzedaż wystartuje właśnie we wrześniu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/2017/08/25/xbox-one-x-project-scorpio-edition-fastest-selling-xbox/

Polecamy również w kategorii Xbox One X

Komentarze

Skomentuj

Autor