PlayerUnknown’s Battlegrounds przez weekend za darmo na Xbox One

PlayerUnknown’s Battlegrounds przez weekend za darmo na Xbox One

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
12:07
19.04.2018
0 komentarzy
608 wyświetleń

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) od dziś jest dostępny za darmo na wszystkich konsolach Xbox One. Do pobrania gry potrzebna jest aktywna subskrypcja Xbox Live Gold. Gra od czasu swojej premiery na platformie Microsoftu przyciągnęła już kilka milionów graczy. Bije również rekordy na platformie Steam. Akcja promocyjna potrwa do 22 kwietnia, a po tym terminie…

PUBG przez weekend dostepny za darmo dla graczy Xbox One

Po 22 kwietnia użytkownicy, którzy pobrali PUBG w ramach akcji promocyjnej, chcąc kontynuować walkę w niezwykle popularnej produkcji typu battle royale, będą musieli grę kupić. Cały postęp, jaki zostanie osiągnięty w trakcie darmowego weekendu, zostanie zapisany na koncie gracza i stanie się dostępny dopiero po zakupie. Cena PlayerUnknown’s Battleground w Microsoft Store dla konsoli Xbox One to około 100 złotych.

PUBG stał się fenomenem wśród użytkowników komputerów PC i konsol Xbox One. Dane ze stycznia tego roku wskazują, że w popularnego „pubga” na konsolach Xbox One gra 3 miliony osób. Zaraz po premierze PUBG na Xbox One gra miała spore problemy. Kiepska optymalizacja, słaba grafika i grywalność, a także mnóstwo pomniejszych błędów. Trzeba jednak pamiętać, że gra w dalszym ciągu posiada status rozwojowy, więc tak naprawdę wszystko jest w fazie testów, a deweloperzy cały czas pracują nad poprawą jakości swojego produktu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/playerunknowns-battlegrounds-pubg-is-now-free-to-play-on-xbox-one

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor