Pięć nowych gier dostępnych w Project xCloud Preview

Pięć nowych gier dostępnych w Project xCloud Preview

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:02
27.05.2020
946 wyświetleń

Od czasu rozpoczęcia prac nad projektem xCloud jego misją było zapewnienie graczom z całego świata możliwości gry w to, co chcą, z kim chcą i skąd chcą. Wystarczy telefon lub tablet z Androidem i szybkie połączenie z Internetem, by grać w tytuły uruchamiane w chmurze, takie jak Devil May Cry 5, Gears 5 czy Forza Horizon 4 — bez konieczności pobierania ich na urządzenie.

Project xCloud wciąż wzrastał i ewoluował od czasu uruchomienia wersji zapoznawczej w zeszłym roku, dając graczom więcej elastyczności w decydowaniu, kiedy i jak grają. Ostatecznie wiadomo jednak, że chodzi przecież o gry. Właśnie dlatego z przyjemnością ogłaszamy, że mamy pięć nowych tytułów zmierzających do Project xCloud Preview na Androida. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że są już dostępne teraz!
— Will Tuttle, Xbox Wire Editor in Chief, Microsoft

Wśród nowo dodanych gier znajdziemy:

Project xCloud zapewnia dwa tryby gry: streaming z chmury i streaming z własnej konsoli Xbox. O ile ten pierwszy posiada ograniczenia regionalne, drugi powinniśmy bez większego problemu uruchomić w Polsce. Oczekuje się, że program przejdzie do ogólnej dostępności w tym roku.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/05/27/five-new-games-now-available-project-xcloud-preview/

Polecamy również w kategorii Usługi Xbox