Pełna oferta Surface Book 2, od dziś dostępna również w Polsce

Pełna oferta Surface Book 2, od dziś dostępna również w Polsce

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
11:07
17.01.2018
0 komentarzy
946 wyświetleń

Surface Book 2, to druga wersja rewolucyjnego urządzenia Microsoftu. Jest to flagowy komputer giganta, który dzięki niezwykłym rozwiązaniom konstrukcyjnym ma zapewnić ogromną funkcjonalność i mobilność. Jednocześnie gwarantuje bardzo dużą wydajność i znakomity czas pracy na baterii sięgający 17 godzin na jednym ładowaniu. Surface Book 2, pracujący pod kontrolą procesorów Intel Core 8 generacji, jest wyposażony również w dedykowaną kartę graficzną GeForce 1050 lub 1060 oraz aż do 16 GB pamięci operacyjnej.

Surface Book 2r

Surface Book 2 to (podobnie jak jego poprzednik) komputer 2 w 1, który w prosty sposób możemy zamienić w tablet. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk a po chwili możemy odpiąć od podstawy sam komputer. W podstawie znajduje się, oczywiście poza klawiaturą, dodatkowa bateria i wspomniany wyżej układ graficzny. Microsoft chwali się ponadto niestandardowym podejściem do tematu zawiasu, który to rzeczywiście jest wyjątkowym rozwiązaniem inżynieryjnym i nadaje urządzeniu bardzo ciekawego charakteru. Dodatkowo dotykowa matryca PixelSense o niespotykanej rozdzielczości 3000x2000 (wersja 13-calowa) i 3240x2160 (wersja 15-calowa), wspiera Surface Pen z funkcją tilt oraz 4096 punktów nacisku. Zapewnia to niesamowitą precyzję i jakość obrazu, co sprawia, że jest to wręcz idealne narzędzie do każdej kreatywnej pracy. Dzięki tak mocnym parametrom jest to idealne urządzenie do zarówno profesjonalnych zastosowań, jak i również do wymagających sporo od sprzętu, nowszych gier komputerowych. Oczywiście w pełnym zakresie i bez najmniejszego problemu wspiera on również Windows Mixed Reality.

Dostępny jest on w dwóch rozmiarach - 13 calowej i 15 calowej. Od nieoczekiwanej premiery Surface Book 2 w październiku zeszłego roku był on dostępny niestety w ograniczonym stopniu, a Polsce mogliśmy zamówić w przedsprzedaży jedynie wersję 13 calową. Na szczęście nie musimy dłużej czekać, bowiem pełna oferta Surface Book 2 trafiła dziś na kolejne 17 rynków, a wyjściowo do kwietnia ma on być dostępny na całym świecie. Od dziś można go będzie kupić w Australii, Austrii Belgii, Danii Francji, Irlandii, Luksemburgu, Holandii, Kanadzie, Niemczech, Nowej Zelandii, Norwegii, Polsce, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Jak widać, teraz wszystkie wersje Surface Book 2 będziemy mogli kupić również w Polsce! To zdecydowanie świetna wiadomość dla każdego polskiego miłośnika linii Microsoft Surface. Urządzenie będzie można nabyć w sklepach na terenie całego kraju oraz oczywiście również w polskim Microsoft Store. Jednak na chwilę obecną oferta nie została jeszcze zaktualizowana.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blogs.windows.com/devices/2018/01/17/surface-book-2-coming-to-all-surface-markets/#Vo9thdXP4s7fCpOc.97

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

Skomentuj

Autor