Panel Ustawień systemowych z nowymi opcjami

Panel Ustawień systemowych z nowymi opcjami

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
10:11
09.05.2018
0 komentarzy
745 wyświetleń

April 2018 Update nie tylko dodał nowe funkcje, takie jak Timeline, czy poprawił estetykę systemu Windows 10 dzięki Fluent Design, lecz również wprowadził kilka mniejszych, bardziej subtelnych zmian, które odnajdziemy między innymi w Ustawieniach systemowych. Wszystko po to, abyśmy mieli większą kontrolę nad systemem i żeby jej sprawowanie było wygodniejsze.

Ustawienia systemowe April 2018 Update

Zmiany dotyczą między innymi opcji języka, czcionek czy dźwięku. Microsoft zadbał również o nasze doznania wizualne. Dotychczas niektóre aplikacje po zmianie ustawień ekranu, zadokowaniu czy korzystaniu z pulpitu zdalnego rozmywały się, co nie było przyjemnym widokiem. Teraz za pomocą nowych opcji możemy się tego rozmycia pozbyć. Gdzie znaleźć wszystkie nowe Ustawienia i na czym polega ich reorganizacja, jaka nastąpiła w Kwietniowej aktualizacji - tego dowiecie się z kolejnego wideoporadnika, który dla Was przygotowaliśmy. Zapraszamy do oglądania!

Jesteśmy już mniej więcej na półmetku. Czeka Was jeszcze sporo nowości, a my opowiemy Wam o każdej z nich. Kolejne odcinki poradników dotyczących nowości w April 2018 Update znajdziecie na naszym kanale na YouTube. Oczywiście o wszystkim na bieżąco informujemy Was na CentrumXP oraz na naszych profilach na Facebooku, Instagramie i Twitterze


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4U2w8EWf7nY

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor