Panel Moje kontakty z wieloma ulepszeniami

Panel Moje kontakty z wieloma ulepszeniami

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
11:13
11.05.2018
0 komentarzy
773 wyświetlenia

Microsoft chce ułatwić nam kontakt ze znajomymi i współpracownikami podczas pracy z systemem Windows 10, wprowadzając w tym celu wiele usprawnień. Jednym z nich było dodanie w Fall Creators Updat Paska kontaktów, który mamy zawsze pod ręką. W April 2018 Update te zmiany są jeszcze szersze i znacznie uprzyjemniają korzystanie z aplikacji Kontakty.

April 2018 Update - Moje kontakty

Wprowadzono wiele usprawnień wspomnianego paska kontaktów oraz dodano zupełnie nowy sposób wyświetlania emotkionek — dla wszystkich naszych kontaktów! Zwiększono też liczbę aplikacji, które integrują się z Kontaktami. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co jeszcze trafiło do aplikacji Kontakty i jak prezentują się wszystkie zmiany, zapraszamy do obejrzenia naszego kolejnego wideoporadnika dotyczącego nowych funkcji w April 2018 Update - tym razem poruszymy temat panelu Moje kontakty.

Kolejny odcinek już jutro. Tym razem omówimy naprawdę ciekawą funkcję Dynamicznej blokady! Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co publikujemy, zapraszamy do śledzenia nas na naszych profilach na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Wtedy nic Wam nie umknie!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=yeGuoK8yosQ

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor