Outlook w przeglądarce pokaże nowy tryb widoku

Outlook w przeglądarce pokaże nowy tryb widoku

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:52
24.01.2014
0 komentarzy
2616 wyświetleń

We wtorek Microsoft odświeżył interfejs Office Web Apps. Aktualizacja szykowana jest także dla Outlook Web App - pojawi się nowa funkcja, pozwalającą na lepsze zarządzanie listą kontaktów.

Nowa funkcja nosi nazwę "People View". Jak możemy przeczytać na blogu Microsoft Office, została ona stworzona, by dać użytkownikom szybki dostęp do wiadomości od najważniejszych kontaktów. Moduł People View zostanie umieszczony po lewej stronie interfejsu Outlook Web App. Na liście zostaną umieszczone najważniejsze kontakty wraz z podpisami i zdjęciami.

Jak czytamy na blogu: "Liczba nieprzeczytanych wiadomości od danego kontaktu wyświetla się obok jego zdjęcia. Gdy klikniemy w kontakt, maile od tej osoby pokażą się w kolejności wysłania. Możemy odpowiedzieć na poszczególne wiadomości a także dokonać szybkiej akcji - usunąć lub oflagować jako ważne." People View umożliwia również dokonywanie szybkich akcji na wielu wiadomościach jednocześnie. W ten sposób usuniemy wszystkie wiadomości od danego użytkownika za pomocą dwóch kliknięć. Moduł został zaprojektowany, by działał w tle i "uczył się", które kontakty i jaki typ wiadomości jest dla użytkownika ważny. Sortowanie kontaktów na liście odbywa się na bieżąco według takich właśnie kryteriów. Jeśli np. przestaniemy pisać do danego kontaktu, zniknie on z szybkiej listy.

People View - widok listy

Jak podaje Microsoft, People View trafi najpierw do biznesowych klientów usługi Outlook Web App. Data premiery aktualizacji nie jest jeszcze znana, aczkolwiek według producenta możemy się jej spodziewać w przeciągu najbliższych miesięcy.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-reveals-new-people-view-for-outlook-web-app

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor