Outlook na Androidzie z nowymi opcjami pobierania obrazów

Outlook na Androidzie z nowymi opcjami pobierania obrazów

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
13:58
22.06.2018
1 komentarz
617 wyświetleń

Korzystając z mobilnego klienta poczty, potrzebujemy mieć kontrolę nad tym co nasz klient pocztowy pobiera. Zwłaszcza gdy mamy do dyspozycji ograniczony pakiet danych lub chcemy ograniczyć śledzenie naszych działań poprzez mail. Teraz w Outlooku mamy możliwość większej kontroli nad tym elementem, co z pewnością jest bardzo dobrą zmianą. Poprawi to znacznie wygodę i bezpieczeństwo korzystania z aplikacji w terenie.

Outlook Android

Dzięki nowej aktualizacji Outlooka na Androidzie, która oznaczona jest numerem 2.2.172, mamy do dyspozycji dodatkowe opcje związane z pobieraniem obrazów. Możemy teraz blokować obrazy zewnętrzne w wiadomościach e-mail. Aby włączyć tę funkcję, musimy przejdź do pozycji Ustawienia i wybrać konto, dla którego chcemy włączyć tę opcję.

Aplikacja Outlook dostępna jest poza Androidem również na iOSa i Windows Mobile. Najnowsza aktualizacja na Androida zawiera drobną, ale bardzo istotną zmianę. Poza wprowadzeniem wyżej wymienionego elementu poprawiono, jak zawsze, szereg wykrytych wcześniej błędów, a także wdrożono dodatkowe usprawnienia działania aplikacji. Najnowszą aktualizację można pobrać wprost ze sklepu Google Play.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.outlook

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

  • CD 18:03 22.06.2018

    Fajne byłoby gdyby w końcu dodali opcje udostępniania zdjęć z poziomu widoku wiadomości. Obecnie by udostępnić gdziekolwiek odebrane zdjęcia należy je najpierw pobrać na urządzenie. Taki Gmail jakoś nie ma z tym problemu, żeby było ciekawiej sprawia to, że łatwiej wrzucić pliki do folderu na OneDrive z poziomu aplikacji Gmail niż Outlook. A to raczej Outlook powinien świetnie integrować z chmurą Microsoftu...

Skomentuj

Autor