Outlook na Androida z usprawnionym wyglądem interfejsu

Outlook na Androida z usprawnionym wyglądem interfejsu

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
14:40
04.05.2018
0 komentarzy
923 wyświetlenia

Każda aplikacja zawiera elementy, które powinny być maksymalnie zoptymalizowane. Jednym z takich elementów jest pole wyszukiwania czy pasek nawigacyjny. Elementy te są bardzo często wykorzystywane, zwłaszcza w aplikacji do obsługi poczty. Dlatego też element ten został w najnowszej aktualizacji Outlook na Androida lekko przeprojektowany, by zapewnić większy komfort użytkownikowi.

Outlook Android

Przeszukiwanie wiadomości w skrzynce pocztowej to kluczowa funkcja, zwłaszcza gdy maili otrzymujemy bardzo dużo. Błyskawiczne odnalezienie konkretnej informacji jest czasem bardzo ważne, przede wszystkim gdy robimy to w biegu, podczas korzystania z aplikacji mobilnej. Nowa aktualizacja uwzględnia ten aspekt i dlatego obejmuje ona następujące elementy:

  • Nowy uproszczony pasek nawigacyjny z wyszukiwaniem w najbardziej widocznym miejscu.
  • Bezpośredni dostęp do najważniejszych kontaktów, tras nadchodzących podróży, dostaw paczek i ostatnich załączników wprost z karty Wyszukiwanie.
  • Wyszukiwanie wiadomości e-mail i kontaktów za pomocą jednego pola wyszukiwania.
  • Kontakty i pliki są zintegrowane bezpośrednio ze środowiskiem.

Aplikacja Outlook dostępna jest poza Androidem również na iOSa i Windows Mobile. Najnowsza aktualizacja na Androida zawiera drobne, ale bardzo istotne zmiany. Poza wprowadzeniem wyżej wymienionych elementów poprawiono, jak zawsze, szereg wykrytych błędów, a także wdrożono dodatkowe usprawnienia działania aplikacji. Najnowszą aktualizację można pobrać wprost ze sklepu Google Play.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/outlook-for-android-updated-with-search-based-user-interface-improvements/

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

Skomentuj

Autor