Ostatnia aktualizacja Microsoft Flow pogłębia jego integrację z Azure

Ostatnia aktualizacja Microsoft Flow pogłębia jego integrację z Azure

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
11:36
29.08.2017
0 komentarzy
1683 wyświetlenia

Jedną z najistotniejszych rzeczy podczas korzystania z wielu aplikacji, jest zapewnienie im możliwości wymiany danych. W przypadku pakietu Office 365 odpowiada za to aplikacja Microsoft Flow -rozwiązanie pozwalające w wygodny sposób organizować przepływy pracy. Kilka dni temu pojawiła się kolejna jego aktualizacja, wprowadzająca obsługę kolejnych usług. To właśnie dzięki temu Microsoft Flow stanie się jeszcze wydajniejszy, niż kiedykolwiek wcześniej.

Microsoft Flow

Najnowsze usługi wspierane przez Microsoft Flow:

  • Azure Event Grid – jest to siatka zdarzeń, która umożliwia programowanie zdarzeń w oparciu o semantykę. Cechuje się ona wysoką niezawodnością dystrybucji i dostarczania zarówno w przypadku rozwiązań Azure, jak i tych stworzonych przez firmy zewnętrzne.
  • Azure Event Hubs – możliwe jest teraz połączenie się z Azure Event Hubs w celu odebrania zdarzeń.
  • Azure Log Analytics – możliwer jest teraz połączenie z Azure Log Analytics, celem uruchomienia i wizualizacji rozmaitych zapytań Analytics.
  • Azure Table Storage - usługa ta umożliwia przechowywanie strukturalnych danych NoSQL w chmurze przy użyciu par klucz-wartość.
  • DocFusion365 – jest to dynamiczny, oparty na chmurze skład dokumentu oraz mechanizm automatyzacji zaprojektowany w ten sposób, by ułatwić zarządzanie zawartością dokumentów i procesami w środowisku Office 365.
  • AWeber – Aweber jest platformą marketingu poczty elektronicznej, umożliwiającą małym firmą oraz przedsiębiorcą wykonanie mailingu.
  • StaffHub - jest to bazująca na chmurze platforma działająca na wszystkich urządzeniach. Pozwala ona pracownikom oraz ich przełożonym zarządzać czasem, komunikować się z zespołem oraz udostępniać pliki.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-flow-adds-support-staffhub-four-new-azure-services/

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor