Opaska Microsoft Band ze wsparciem dla gry w golfa

Opaska Microsoft Band ze wsparciem dla gry w golfa

 Krzysztof Kapustka
Krzysztof Kapustka
00:30
02.07.2015
0 komentarzy
1501 wyświetlenie

Zapowiadane kilka tygodni temu wsparcie opaski Microsoft Band dla gry w golfa umożliwiające śledzenie aktualnej rozgrywki trafiło dziś do zarządzającej tym urządzeniem aplikacji Health w wersji na platformę Windows Phone. Zaktualizowana aplikacja powinna być już dostępna dla każdego z poziomu Sklepu Windows Phone, a wkrótce trafić ma także i na pozostałe platformy mobilne.

Po dokonaniu aktualizacji opaska Microsoft Band umożliwi nam sprawne śledzenie przebiegu aktualnie prowadzonej rozgrywki bez konieczności wprowadzania jakichkolwiek informacji. Urządzenie jest w stanie rozpoznać różnicę pomiędzy próbnym a faktycznym uderzeniem, więc prowadzone przez nie statystyki powinny być bardzo rzetelne. Co więcej, dzięki połączeniu możliwości nadajnika GPS oraz dostarczanym przez firmę TaylorMade planom pól golfowych, możemy uzyskać na wyświetlaczu opaski również informacje dotyczące bieżącej odległości do początku, połowy oraz końca konkretnego greena.

Poza oczywistym zliczaniem punktów Band pomoże nam również odnaleźć kolejny dołek po zaliczeniu poprzedniego, a przy tym w trakcie rozgrywki standardowo mierzyć będzie wszystkie parametry naszego organizmu. Oczekując na swoją kolei będziemy ponadto mogli skorzystać z typowych dla golfa rozgrzewek i sesji treningowych, które pomogą nam się odprężyć w czasie prowadzonej gry.

Warto nadmienić, że niespełna tydzień temu Microsoft wydał dla swojej opaski nowy firmware o numerze 10.2.2823.0, którego zadaniem było dostarczyć do urządzenia odpowiedni zestaw ogólnych poprawek i usprawnień. I choć Microsoft osobiście nie podał żadnych szczegółów dotyczących wprowadzonych w tej wersji oprogramowania sprzętowego zmian, jak donoszą użytkownicy, opaska Band po dokonaniu uaktualnienia zauważalnie lepiej synchronizuje się ze smartfonami iPhone, zaś otrzymywane powiadomienia wydają się być bardziej spójne.

Wszystkie aktualizacje przeprowadzane są z poziomu aplikacji Microsoft Health, będącej centralnym punktem sterowania i komunikacji z opaską Band. Więcej o samej opasce Band znajdziecie w dedykowanym jej dziale kategorii Sprzęt.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Band

Komentarze

Skomentuj

Autor