Oficjalny blog Windows 7 wystartował

Oficjalny blog Windows 7 wystartował

 Dawid Długosz
Dawid Długosz
09:56
15.08.2008
3 komentarze
3773 wyświetlenia
W witrynie MSDN został uruchomiony nowy blog, tym razem poświęcony następcy Visty - Windows 7.

Windows 7 blog lub w skrócie E7 będzie prowadzony przez dwóch senior menedżerów projektu, mianowicie Jona DeVaana i Stevena Sinofskiego. W blogu będą publikowane najświeższe informacje o postępach pracy nad nowym systemem, użytkownicy znajdą także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z Windows 7. Twórcy bloga zapowiadzieli, że będą umieszczać posty tak często jak to tylko możliwe, chcąc informować na bieżąco o nowościach w następcy Visty. Już teraz zapowiedzieli, iż więcej informacji o nowym systemie spodziewać się można na dwóch konferencjach Microsoftu - Professional Developers Conference (PDC) oraz Windows Hardware Engineering Conference (WinHEC), które odbędą się jesienią tego roku.

Więcej informacji znaleźć można na blogu E7 (j. ang.).


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://blogs.msdn.com/e7/archive/2008/08/14/welcome.aspx

Polecamy również w kategorii Windows 7

Komentarze

  • Mixer9999 20:43 27.08.2008

    Dobre Vista nie do pracowana a oni myślą już o następcy - Windowsie 7

  • XX 13:06 29.08.2008

    Po pierwsze, "nie do pracowana" pisze się razem. Po drugie, nad Vistą i Windows 7 pracują oddzielne zespoły, więc o co Ci chodzi? Inżynierowie Siódemki nie zajmują się Vistą.

  • ness 18:18 17.09.2008

    <p>Hehe, Microsoft, to jedna wielka sciema!!!! Przeciez im nie chodzi i dobry system tylko o trzepanie kasy :)))) LUDZIE!!!!! Jak chcecie dobry system ty tylko Linux., albo Mac OS. !!!!</p> <p>Smieje sie jak ktos tlumaczy ze pracuja oddzielne zespoly, koles to jedna i ta sama firma!!!!! Wiec nie ma ze to inny oddzial, czy zespol. A co by bylo jak bs kupowal Volkswagena Bore i by sie okazalo ze tam nie zamykaja sie drzwi bo klamek nie ma, a w Pasacie sa, to tez bys tlumaczyl ze to inny zespol pracuje??  hehe Co za bzdura!!!!</p>

Skomentuj

Autor