Oficjalna zapowiedź Surface Pro 4 moża nastąpić już w maju

Oficjalna zapowiedź Surface Pro 4 moża nastąpić już w maju

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
22:32
03.05.2015
0 komentarzy
1802 wyświetlenia

Od wydania Surface Pro 3 minął już niespełna rok. Urządzenie dość szybko stało się jednym z najczęściej wybieranych produktów Microsoftu, wyznaczając równocześnie pewien standard, do którego dążą inni producenci tabletów z Windows. Jako że powoli zbliżamy się do premiery Windows 10, wielu z nas myśli już o kolejnej generacji Surface Pro.

Surface Pro 4 to ostatnimi czasy świetna pożywka dla niezliczonych spekulacji. Jedno jest pewne - Microsoft pracuje nad czwartą generacją tabletu, jednak na razie nie zdradza szczegółów. Po ujawnieniu prawdopodobnej specyfikacji Surface Pro 4 nie mogło zabraknąć doniesień o jego planowanej dacie wydania, a przede wszystkim zapowiedzi. A ta może być już całkiem nieodległa.

Surface

Jak donosi portal SlashGear, Microsoft planuje zapowiedź Pro 4 w połowie maja. Podobnie jak w przypadku zapowiedzi Surface Pro 3 w ubiegłym roku, firma miałaby w tym celu zwołać specjalną konferencję dla mediów. Jeśli Microsoft postanowi podtrzymać rocznicowy charakter zapowiedzi, odbędzie się ona dokładnie 20 maja. Od domniemanej daty dzieli nas zaledwie kilka tygodni, niemniej jednak byłby to dobry moment pomiędzy minioną konferencją deweloperską Build a przyszłymi wydarzeniami, skierowanymi do konsumentów.

Jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom, przy tworzeniu Surface Pro 4 zostały wykorzystane te same patenty, które zapewniły ciepłe przyjęcie jego poprzednikowi. Oczywiście powinniśmy się spodziewać pewnego postępu: tablet ma zostać wyposażony w układ Intel Core i-series, całkowicie pozbawiony mechanicznych wentylatorów. Pozwoliłoby to jeszcze bardziej zmniejszyć grubość urządzenia. Są to jednak niepotwierdzone plotki, do których powinniśmy się odnieść ze zdrową dozą sceptycyzmu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsofts-surface-pro-4-could-see-an-announcement-in-may

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

Skomentuj

Autor