Office 365 z międzynarodową kartą studenta

Office 365 z międzynarodową kartą studenta

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
10:49
11.06.2013
1 komentarz
3511 wyświetlenie

Microsoft chce wyjść na przeciw polskim uczniom oraz studentom i dzięki sprzedaży subskrypcji pakietu Office 365 zapewnić im zniżki oraz ubezpieczenie na całym świecie poprzez kartę ISIC.

Karta ISIC (International Student Identity Card) potwierdza status osoby uczącej się i jest ważna na całym świecie. Przysługuje ona studentom uczelni państwowych i prywatnych oraz uczniom szkół średnich i gimnazjów. Prócz mobilności daje użytkownikowi dostęp do zniżek w tysiącach sklepów, restauracji, ośrodków kultury, hoteli oraz w środkach transportu. Karta ISIC to także ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków w Polsce i poza granicami naszego kraju oraz kosztów leczenia w czasie każdej podróży zagranicznej.

Microsoft proponuje osobom uczącym się rozwiązanie Office 365 z kartą ISIC z czteroletnią subskrypcją, której koszt wynosi około 6 złotych miesięcznie. Cztery lata to okres, w którym można skończyć gimnazjum, liceum i prawie całe studia. Dzięki pakietowi Office 365 użytkownik otrzymuje dostęp do najnowszych wersji profesjonalnych narzędzi biurowych, m.in. Word, Excel, PowerPoint. Subskrypcja Office 365 zapewnia również 20GB wolnej przestrzeni w chmurowym dysku SkyDrive, a dzięki korzystaniu z tego rozwiązania wiele prac z dokumentami można wykonywać wspólnie ze znajomymi w czasie rzeczywistym. Przy zakupie tej subskrypcji Microsoft zapewnia również 60 darmowych minut miesięcznie na połączenia przez Skype z ponad 40 krajami. Office 365 w opcji z kartą ISIC może być zainstalowany na maksymalnie 2 komputerach PC lub Mac oraz tabletach i smartfonach.

Subskrypcję pakietu Office 365 można wykupić w Sklepie CentrumXP.pl, a kartę ISIC aktywować na stronie www.twojpakiet.pl.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: własne

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

  • doge77 14:20 17.06.2013

    Mam nadzieję że mozna usunąć z jednego i zainstalować na 3 urządzeniu

Skomentuj

Autor