Office 365 wchodzi na 96 nowych rynków

Office 365 wchodzi na 96 nowych rynków

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
04:09
01.11.2017
0 komentarzy
2348 wyświetleń

Microsoft zrobił małe podsumowanie października w Office 365. W poście na blogu Office przypomniane zostały ostatnie aktualizacje, o których pisaliśmy wcześniej, ale najciekawsza informacja dotyczy rozszerzenia dostępności Office 365. Wśród nowych regionów znalazły się miejsca tak egzotyczne, jak Antarktyda czy Demokratyczna Republika Konga. Poniżej prezentujemy też naszym zdaniem ciekawą mapkę dostępności, na której wyszczególniono istniejące rynki Office 365, rynki nowo dodane i regiony, w których Office 365 pozostaje niedostępny.

"Office 365 dostarcza najszerszego i najgłębszego zestawu aplikacji i usług wraz z uniwersalnym zestawem narzędzi do pracy zespołowej, dając ludziom elastyczność i możliwość wyboru sposobu łączenia się, udostępniania i komunikacji. Dziś z przyjemnością informujemy o dodaniu 96 nowych rynków, przez co Office 365 wprowadzony jest już na ponad 246 rynkach na całym świecie i dostępny w 44 językach. W tym miesiącu nowe aplikacje i funkcje pomagają organizacjom wszystkich rozmiarów przyspieszyć ich cyfrową transformację i umożliwiają wszystkim użytkownikom tworzenie atrakcyjnych i dostępnych dla wszystkich treści" - pisze Kirk Koenigsbauer, CVP zespołu Office. Nowe rynki to przede wszystkim kraje Afryki Subsaharyjskiej i Środkowej, ale też Antarktyda i kilka państw Ameryki Południowej (Gujana, Surinam).

Office 365

Koenigsbauer przypomina też o wspomnianych aktualizacjach w pakiecie Office. To m.in. nowy Tłumacz w Word, Pliki na żądanie w usłudze OneDrive i wsparcie dla plików 3D, uruchomienie Visio Online, dodanie nowych funkcji do MyAnalytics i możliwości podglądu profilów LinkedIn w Outlook.com. W październiku odnotowano też kamień milowy w Skype na Androida - aplikacja została już pobrana ze sklepu Google Play ponad miliard razy.

Wróćmy jeszcze na koniec do tematu dostępności. Ciekawostką jest, że wszystkie usługi online Microsoft nie są dostępne na Kubie, w Iranie, Korei Północnej, Sudanie i Syrii. Pełną listę dostępności z wyszczególnieniem wersji językowych i regionów znajdziemy na stronie Międzynarodowa dostępność pakietu Microsoft Office.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blogs.office.com/en-us/2017/10/31/new-to-office-365-in-october-online-tools-microsoft-ai-and-more/?eu=true

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor