Office 365 na europejskich uczelniach, również w Polsce

Office 365 na europejskich uczelniach, również w Polsce

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
22:36
29.04.2013
0 komentarzy
2430 wyświetleń

Microsoft nawiązał współpracę z kilkoma europejskimi uczelniami wyższymi i będzie je zaopatrywał w oprogramowanie Office 365. Chmurowy pakiet biurowy otrzyma również polski uniwersytet.

Miesiąc temu firma z Redmond chwaliła się, że w pakiet Office 365 zaopatrują się amerykańskie instytucje. Wśród nich można znaleźć urzędy miast Chicago i Seattle, wyższe uczelnie w Miami oraz Colorado Springs i biuro portu lotniczego w San Diego.

Teraz Microsoft wyszedł z ofertą dostarczenia i obsługi swojego pakietu biurowego dla szkół wyższych w Europie Środkowej i Wschodniej. W specjalnym komunikacie prasowym ogłoszono, że oprogramowanie Office 365 otrzyma Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, TEI Kalamatas w Grecji oraz Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu w Mariborze. Oferta skierowana jest do pracowników naukowych oraz studentów, ale pod pewnymi warunkami, ponieważ po skończeniu studiów lub pracy na uczelni, subskrypcja zostanie wyłączona. Jedynie w przypadku Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie zachowany zostanie dostęp do poczty e-mail.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-signs-up-several-european-schools-to-office-365

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor