Odpowiedź wprost z powiadomienia w nowej aktualizacji Teams

Odpowiedź wprost z powiadomienia w nowej aktualizacji Teams

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
10:07
13.02.2018
0 komentarzy
866 wyświetleń

Podczas pracy, czasem wymaga ona od nas wyjątkowego skupienia, które potrafi być zakłócane przez niechciane powiadomienia. Często pochodzą one z wielu różnych aplikacji, które wykorzystujemy podczas pracy nad projektem. Powiadomienia wyświetlają rzecz jasna programy do komunikacji, takie jak Teams. Teraz powiadomienia w tej aplikacji otrzymały bardzo przydatną i oczekiwaną aktualizację.

Microsoft Teams

Podczas pracy z projektami współpraca i komunikacja ze współpracownikami jest kluczowa. Teams służy właśnie w tym celu. Jednak mimo to, nawet powiadomienia o ważnych potrafią działać rozpraszająco. Czasem wymagają one od nas natychmiastowej reakcji, co wymuszą przerwanie tego o obecnie robimy, otworzenie Teams i sformułowanie odpowiedzi. Niby nie jest to jakaś bardzo wymagająca czynność, jednak z punktu widzenia produktywności ma to ogromne znaczenie. Gdy wiadomości jest kilka lub kilkanaście w ciągu kilku minut, ciągłe przeskakiwanie z okna do okna bardzo negatywnie wpływa na wydajność naszej pracy. Microsoft w nowej aktualizacji Teams jednym drobnym dodatkiem znacznie ułatwia całą sprawę. Od teraz możemy bowiem odpowiedzieć na wiadomość wprost z okienka z powiadomieniem. - nie trzeba więc otwierać całego okna aplikacji.

Teams Odpowiedź z powiadomienia

Nowa funkcja była bardzo oczekiwana, a nawet jeśli ktoś jej mocno nie pragnął, to i tak doceni jej obecność. Powinna ona stopniowo trafiać do każdego użytkownika Teams na całym świecie. Teams ma planowo zastąpić całkowicie Skype dla firm, więc Microsoft stale rozwija go o nowe funkcje co z kolei sprawia, że z każdą nową aktualizacją staje się on jeszcze doskonalszą platformą do kooperacji i komunikacji w firmie.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-teams-now-allows-respond-chat-messages-directly-toast-notifications/

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor