Od teraz w schowku SwiftKey na iOS przechowamy więcej elementów

Od teraz w schowku SwiftKey na iOS przechowamy więcej elementów

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:10
01.02.2019
280 wyświetleń

Klawiatura SwiftKey, dostępna na iOS, otrzymała właśnie aktualizację. Podnosi ona wersję aplikacji do wersji 2.4.6 i wprowadza jedną, wyjątkowo ważną nowość - zwiększa rozmiar schowka do 30 elementów. No bo jeśli ktoś jeszcze tego nie zauważył, to SwiftKey posiada opcję przechowywania kilku elementów do szybkiego wstawiania. Możemy w nim przechować na przykład nasze dane, adresy, numery kont i tym podobne, by zaledwie za pomocą kilku kliknięć szybko wpisać to, co potrzebujemy.

SwiftKey schowek

Zwiększenie limitu schowka do 30 elementów to znak, że użytkownicy często korzystają z tej opcji, a dotychczasowy limit był dla nich niewystarczający. Ponadto aktualizacja wprowadza szereg poprawek błędów i usprawnień funkcjonowania aplikacji:

  • Podglądy motywów, utworzonych ze zdjęć, będą teraz wyświetlane w prawidłowych proporcjach.
  • Usunięto problem, polegający na niewłaściwym działaniu trybu adaptacyjnego motywu.
  • Naprawiono błąd występujący u użytkowników, używających motywu Shooting Stars

Wprowadzanie wsparcia dla zewnętrznych klawiatur było sporą rewolucją, na którą wielu użytkowników czekało wyjątkowo niecierpliwie. SwiftKey był jedną z pierwszych aplikacji tego typu, która pojawiła się na urządzeniach Apple. Używacie SwiftKey na iOS? Czy może wolicie jednak domyślną klawiaturę, którą oferuje system? Dajcie znać, czy często zdarza Wam się korzystać ze schowka.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/swiftkey-updates-on-apples-ios-devices-with-a-clipboard-item-increase

Polecamy również w kategorii Mobilne technologie