Od dziś można kupić w Polsce najnowsze modele Surface

Od dziś można kupić w Polsce najnowsze modele Surface

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:26
07.02.2019
376 wyświetleń

Dziś ruszyła w Polsce oficjalna sprzedaż najnowszych urządzeń linii Surface. Już dzisiaj pierwsze egzemplarze powinny też trafić do klientów, którzy zamówili je wcześniej w przedsprzedaży. W ramach przypomnienia - w Sklepie Microsoft możemy sobie teraz skonfigurować i zamówić Surface Pro 6, Surface Laptop 2 oraz Surface Studio 2. Ceny, jak wiadomo, trzymają odpowiedni (to znaczy wysoki) poziom, ale dla prawdziwych miłośników technologii Microsoft nie powinna to być absolutnie żadna przeszkoda.

Surface Pro 6 dostępny jest w dwóch kolorach - platynowym i nowym, czarnym. Możemy wybrać konfigurację z jednym z dwóch procesorów, Intel Core i7 lub i5, od 128 GB do 1 TB pojemności dysku SSD oraz 8 lub 16 GB pamięci RAM. Najtańsza konfiguracja w kolorze platynowym kosztować nas będzie 4 499 zł, ale trzeba tu pamiętać o tym, że za tą cenę otrzymujemy sam tablet bez klawiatury i rysika Surface Pen. Kolor czarny dostępny jest tylko w wersji 256 i 512 GB. Najdroższa opcja to koszt rzędu 12 068 zł z wszystkimi akcesoriami.

Surface Pro 6

Praktycznie tak samo wygląda sytuacja w przypadku Surface Laptop 2, przy czym ten nie jest chwilowo dostępny w nowej, czarnej wersji. Najtańsza wersja z i5 8GB RAM i 128 GB dyskiem kosztuje 4999 zł. Natomiast najbardziej wypasiona warta jest już 12 799 zł.

A Surface Studio 2? No cóż, najtańsza konfiguracja z 1 TB dyskiem, Intel Core i7 oraz 16 GB pamięci RAM to koszt 18 499 zł. Za najdroższą z dyskiem 2 TB i 32 GB pamięci operacyjnej będziemy musieli wyłożyć już 24 899 zł. Nowe urządzenia linii Surface powinny na dniach pojawić się również w sklepach stacjonarnych. Jesteście zainteresowani zakupem? Macie już urządzenie Surface i zastanawiacie się nad zmianą? Dajcie znać w komentarzach!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/b/home

Polecamy również w kategorii Surface