Obsługa wielu kont już gotowa w Microsoft To-Do na Androida

Obsługa wielu kont już gotowa w Microsoft To-Do na Androida

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
23:43
05.12.2018
450 wyświetleń

W listopadzie Microsoft udostępnił wersję beta To-Do z wbudowaną obsługą kilku kont jednocześnie, tak jak to działa np. w Outlooku. Przełączenie między kontami zostało sprowadzone do zaledwie kilku stuknięć w ekran. Testowana od prawie miesiąca w wersji 1.43.95 funkcjonalność trafiła w końcu do publicznego wydania Microsoft To-Do na Androida w aktualizacji 1.45.

Korzystając z różnych aplikacji, często logujemy się do nich z różnych kont, na przykład służbowych i prywatnych. Jest to praktycznie norma, choć dotąd w To-Do było to znacznie utrudnione. Od teraz wszyscy użytkownicy tej aplikacji mogą dodawać wiele kont i z łatwością się między nimi przełączać. Konieczność przelogowywania się za każdym razem może być irytująca i męcząca, dlatego To-Do umożliwia teraz wybieranie profilu z listy.

To-Do multikonto

W tej niewielkiej aktualizacji do wersji 1.45 zawarto również poprawki błędów, polegających na wystąpieniu pętli logowania dla użytkowników Azure Active Directory oraz na błędzie z wylogowaniem w trybie offline (również dla kont AAD).

Aktualną wersję Microsoft To-Do na Androida pobierzemy bezpłatnie ze sklepu Google Play.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/latest-microsoft-to-do-for-android-update-adds-multi-account-support/

Polecamy również w kategorii Android