O czym będzie mowa na Microsoft Tech Summit w Warszawie?

O czym będzie mowa na Microsoft Tech Summit w Warszawie?

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:24
08.11.2017
0 komentarzy
2050 wyświetleń

Microsoft Tech Summit to globalne tournée, które zawita do 14 miast na świecie. Wystartuje ono 16 listopada w Sydney i zakończy się w dniach 25-26 kwietnia 2018 r. w Warszawie. W stałym, dwudniowym programie konferencji znajdziemy keynote'y dotyczące Azure i Microsoft 365, a także dodatkowe sesje i spotkania dla profesjonalistów IT i deweloperów. Zakres tematyczny rozciąga się więc siłą rzeczy na Windows 10, Office 365 i Enterprise Mobility and Security. Uczestnicy mogą ponadto liczyć na szczegółowe sesje związane z Microsoft Teams.

Microsoft Tech Summit - Warszawa 2018

Zacznijmy od tego, dlaczego - zdaniem Microsoft - warto uczestniczyć w Tech Summit. Po pierwsze, by doskonalić swoje umiejętności posługiwania się chmurą. Na wydarzeniu gościć będą najważniejsi inżynierowie związani z Microsoft Azure i Microsoft 365. Po drugie, by pogłębić wiedzę z naszego obszaru. Tech Summit kierowany jest zarówno do stawiających pierwsze kroki, jak i zaawansowanych użytkowników chmury, do deweloperów aplikacji i dostawców zoptymalizowanych rozwiązań. Na konferencji odbędzie się ponad 80 zróżnicowanych sesji, zaczynając od keynote'ów, kończąc na bezpośrednich laboratoriach. Po trzecie, by nawiązać kontakt z ekspertami. Microsoft Tech Summit będzie posiadał tzw. event Hub, czyli miejsce, gdzie można spotkać ekspertów i zadać im pytania, poszerzyć sieć kontaktów, odwiedzić centrum społecznościowe i nie tylko. Po czwarte, by zaczerpnąć inspiracji. Chmura odmienia sposoby życia i pracy, a Microsoft Cloud może pomóc w przeprowadzeniu cyfrowej transformacji firmy i wpłynąć korzystnie na jej przyszłość.

Microsoft Tech Summit - Warszawa 2018

Na Microsoft Tech Summit gościć będzie zespół Microsoft Teams, który poinformował o tematyce sesji. Dowiemy się z nich, jak współpracować przy użyciu platformy Microsoft Teams, jak przekształcić sposoby komunikacji z użyciem Microsoft Teams i Skype dla Firm, jak wygląda architektura platformy, wliczając w to funkcje bezpieczeństwa i zgodności, oraz jak budować nowoczesne aplikacje dla zespołów z użyciem Microsoft Teams Platform.

Microsoft Tech Summit Warsaw odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2018 r. w centrum Expo XXI w Warszawie. Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się 24 stycznia. Więcej informacji znaleźć można na stronie https://www.microsoft.com/pl-pl/techsummit/warsaw.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/Microsoft-Teams-Blog/Build-your-Microsoft-Teams-skills-at-the-global-Tech-Summit/ba-p/117559

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne

Komentarze

Skomentuj

Autor