Nowy front urządzeń Surface! To był tydzień z Microsoft #31

Nowy front urządzeń Surface! To był tydzień z Microsoft #31

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
13:43
14.09.2018
442 wyświetlenia

Wrzesień w pełni, jesień za oknami. Jesienna nostalgia może sprawić, że w głowie pląta się wiele męczących choć ciekawych pytań i wątpliwości. Na przykład - nie możecie spać po nocach, bo jesteście ciekawi, co Microsoft szykuje dla nas w październiku. Lub desperacko pragniecie za darmo zagrać w Forzę Horizon 4 jeszcze przed premierą. A może ciągle zadajecie sobie pytanie - Czy pad do Xboksa jest naprawdę taki rewelacyjny i czy nadaje się tylko do gier? Na te wszystkie wątpliwości odpowiedzi znajdziecie w najnowszym odcinku To był tydzień z Microsoft!

Powiemy też o nowościach w aplikacji To-Do, jakie zawitały na wszystkie platformy, na których aplikacja jest dostępna. Teraz już zawsze będziecie wiedzieć co trzeba zrobić. Nie pominiemy tematu przedziwnego "ostrzeżenia" przed instalowaniem zewnętrznej przeglądarki w October 2018 Update, jakim uraczył insiderów Microsoft. Będzie też słowo o wiadomościach SMS z Windows 10 - powiemy kiedy i jak będzie można korzystać z tej ciekawej funkcji October 2018 Update.

Pamiętajcie o zostawieniu subskrypcji i kciuka w górę. Każdą opinię doceniamy i daje nam ona kopa do dalszego tworzenia! Subskrypcja i włączenie powiadomień poprzez kliknięcie dzwoneczka sprawi, że żaden odcinek Wam nie umknie! Naprawdę warto śledzić nas również na Facebooku, Instagramie oraz na Twitterze.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ciiT-hU8iQQ&feature=youtu.be

Polecamy również w kategorii CentrumXP